Menü Kapat

delikli-sirali-verev-orgu-modeli-yapilisi

DELİKLİ SIRALI VEREV ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU YAPILIŞIKendim örmeye vakit bulamıyorum ancak güzel Örgü Modellerini sizler ile paylaşmayı her zaman çok

delikli-sirali-verev-orgu-modeli-yapilisi
delikli-sirali-verev-orgu-modeli-yapilisi

seviyorum.Sitemde sizlere sık,sık en güzel Örgü Modellerini videolu örnek öğretici videolar ile sunmaya çalışıyorum.İşte sizinde çok beğeneceğiniz  Delikli Sıralı Verev Örgü Modeli Yapılışı.

Bu örneği de iki ayrı renk ile örmüşler ve ben her iki renk ile de bu örneğe gerçekten bayıldım. Bu örneği aynı zamanda Delikli Çekmeli Örgü Modeli olarak ta duymuş olabilirsiniz. Verev adını yan şekilde çekilmiş olan iplerin verev duruşundan alıyor olmalı.

Biraz da daha önce paylaştığım Örnekleri tanıtayım.İl olarak en son paylaşılan Yeni Örgüler arasında Buğday Taneleri Örgüsüne bakmanızı istiyorum.Bu örneği bildiğinizi düşünüyor olabilirsiniz ancak Buğday Taneleri Örneği,Buğday başakları Örgü Modeli gibi değişik örnekler olarak bir çok örnek olduğunu unutmayınız.

Örnek yabancı bir bayanın elinden anlatılıyor.Ancak örneğin videosunu izlediğinizde örneğin nasıl örüldüğünü öğrenmek için Türkçe olmamasının öneminin olmadığını göreceksiniz.

delikli-cekmeli-ajurlu-ornek
delikli-cekmeli-ajurlu-ornek

Videolu Delikli Sıralı Verev Örneği yapımı

4 Comments

  1. Geri bildirim: TIĞ İŞİ 4 FISTIKLI YELPAZE YELEK YAPILIŞI VE ONLARCA ÖRNEK | Nazarca.com

  2. Geri bildirim: ŞİRİNCE ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI VİDEOLU TARİFİ | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir