Menü Kapat

bugday-taneleri-orgu-modeli-yapilisi

BUĞDAY TANELERİ ÖRGÜ MODELİNİN TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞIİşte yine çok güzel Türkçe Videolu Sevgi Hanımın Videolu Anlatımlı Örneklerinden Harika bir Örgü deseni Olan

bugday-taneleri-orgu-modeli-yapilisi
bugday-taneleri-orgu-modeli-yapilisi

Buğday Taneleri Örgüsü öğreneceğiz.Sevgi hanım bu örneği size bir kaç değişik ip türü ile örüldüğünde nasıl görünüyor videoda göstermiş.

Buğday Tanesi Örneği adında başka bir Örgü Modeli daha olduğu için bu örneğe Buğday Taneleri Örgü Örneği adını vermeyi uygun gördüm.Şık ve Kolay Örülen Örnekler için yukarıda menüde ilgili Örgü Videolarına baktığınızda “Ne kadar güzel Örnekler varmış” diyeceğinize emin olabilirsiniz.

Sevgi hanım sevgili Anne işleri bize Bugün Birde Beş Örgü Modeli nasıl örülür? gün içinde sunmuş ben de bu örneği size sabah saatlerinde paylaşarak sunmuştum. Ajurlu Örgü modeli Örneği isteklerinde bulunan sevgili hanımlar bu örneğe buradan bakabilir.

Sevgi hanım Örgü işinde o kadar usta bir Örgücü hanım ki bize Videolu Türkçe açıklamalı olarak öğrettiği bir çok Örgü şişi örneklerini kendisi sadece Örgü Modeli Resimlerine bakarak çıkarıyor. Bu örneğin her iki tarafınında kullanıldığını Örnek anlatımlı videosunda bahsediyor.

Buğday Taneleri Örneği Bir dola Bir boş yaparak sonraki sırada hepsini ördükten sonra doladığımız ilmeği örüyor ve dolayarak boş alarak örülüyor.Böyle anlattığımda biraz karışık ancak örneğin nasıl örülür? yapılışını izlediğinizde daha net anlarsınız.
Türkçe Videolu Örnek Anlatımlı Şiş Örnekleri izle

1 Comment

  1. Geri bildirim: DELİKLİ SIRALI VEREV ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU YAPILIŞI | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir