El İşleri ŞİRİNCE ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI VİDEOLU TARİFİ

ŞİRİNCE ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI VİDEOLU TARİFİ

2299
sirince-orgu-ornegi-yapilisi-izle

Size şimdi göstereceğim örnek hem 2 renk hem 3 renk iplik ile örüldüğünde çok güzel görünüyor.Bu örneğin adını maalesef paylaşmadıkları için ben bu örneğe Şirince Örgü Modeli adını verdim.Oldukça şirin bir örgü deseni olan bu örneği Videolu açıklamalı olarak buradan izleyerek öğrenebilirsiniz.

Ben bu örneğin 3 renkle örülen modelini daha çok sevdim.Sizde fark etmişsinizdir ki örnek 3 renkle örüldüğünde çok

sirince-orgu-modeli-yapilisi
sirince-orgu-modeli-yapilisi

farklı görünüyor.Tabi burada doğru renk örgü ipi seçimi kadar ipin türü de çok önemli.

Delikli Sıralı Verev Örneği yine en son paylaştığım örnek.Böyle diyorum çünkü sitemi takip edenler bilir her zaman makale içinde bir önceki paylaştığım El İşi Örgü Modellerini tanıtırım. Verevli Delikli örneğe buradan bakabilirsiniz.

Yabancı anlatımlı Videolu Örgülerin adlarını yabancılar nedense paylaşmıyorlar.Bende bu örneklere nazarca örgüler ya da farklı neye benzetiyorsam o isimi veriyorum.

Buğday Taneleri Örneği de Türkçe videolu Örgüler isteyen hanımlara. Hali ile her hanım örgü işinde usta olmadığı için bazen bayanlar yabancı örnek videolarını anlamakta zorluk çekebiliyor.Ancak çoğu zaman Türkçe Örgü Tarifleri paylaşıyorum ama böylesine Şirin Örgüler gördüğümde düzgün anlaşılır anlatımlı örgü videosu ise o zaman sizlerle de paylaşıyorum.

sirince-orgu-deseni-modeli
sirince-orgu-deseni-modeli

Şirince Örgü Modeli Yapımı Videolu Örnek anlatımı

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz