ÇİÇEKLİ HAVLU OYASI YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

cicekli-ceyizlik-havlu-kenari-oya-tigla
cicekli-ceyizlik-havlu-kenari-oya-tigla

Çiçekli Havlu Kenarı Tığ Oyası Modeli Yapılışı Türkçe Videolu Açıklamalı Yazma,Havlu,Yemeni ve Tığ Oyası Modelleri yapılan El İşlerin de çok yakışır.

4 Renkli Çiçekli Tığ Oyası Havlu Kenarı Modelleri için sitede daha bir çok Tığ Modeli anlatımı bulunuyor. Havlu Oyaları için sizlere bazı örnekler önermek istiyorum.

cicekli-havlu-danteli-tig-oyasi-yapimi
cicekli-havlu-danteli-tig-oyasi-yapimi

Burada yapımı bulunan Kirazlı İğne Oyası Yapılışı baştan sona açıklamalı Oya Dersleri olan Yazma Oyaları,Havlu Kenarı Oyalar bölümlerinde daha fazla Açıklamalı İğne Oyaları var.

Geniş İğne Oyası adında tek renkle yapılan Namazlık Oya Modeli olarak sunulan Çeşitli Oya Modellerin de kullanabileceğiniz Modelde burada.

Hem Tığ Modelleri hem Tığ Örgü ve Oyaları olan yeni sunduğum Tığla Örülen Modeller anlatılan Resimli Tığ işlerine de buradan bakınız.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÇİÇEK GEÇİDİ TIĞ OYASI TÜRKÇE VİDEOSU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*