ÇİÇEKLİ FISTIKLI YEMENİ OYASI TÜRKÇE VİDEOLU

cicekli-fistikli-yemeni-tig-oyasi
cicekli-fistikli-yemeni-tig-oyasi

Çiçekli Fıstıklı Yemeni Oyası Tığla örülen Fıstıklı Çiçekli Yemeni Oya Modeli Türkçe videolu Oya Dersleri için Bu modeli açıklamalı izleyebilirsiniz.

cicekli-fistikli-yemeni-oyasi
cicekli-fistikli-yemeni-oyasi

Çeyizlik Yemeniler ve Boyna bağlanan Fularlar için Çiçekli Yemeni oyası çok yakışır. Az önce başka bir elden çok benzerini paylaştığım ama Oya

fistikli-tig-oyalari-yeni
fistikli-tig-oyalari-yeni

tekniği ve ipleri farklı olan Fıstıklı Yazma Oyası modeline de bakabilirsiniz.

Oya Bilmeyenler İğne ve Tığ Oyalarına merak salan hanımlar için Yazmalar ve Yemeniler Namazlıklar gibi modellere nasıl örnekler yapılır? bu bölümde görebilirsiniz.

Boncuklu Tığ Oyaları Örnekleri de çok isteniyor. Özellikle çok istenilen Kum Boncuklu Oya modeli gibi Boncuklu Yemeni oyalarını da paylaşıyorum.

Zincir Oyası aynı görünüşü ile İğne Oyasına çok benzetilen Tığ oyası örneklerin den . Deseni ve renkleri ile çok güzel bir örnek Zincir Oya Örneği.

Tığ örnekli Şallar için burada Ponponlu Kristal Şal modelinin anlatımı bulunuyor. Tığla Vitrin Danteli yapılışı isteyen Arzu ve diğer hanımlara da burada Dantel Yapımı var.

Fıstıklı Çiçekli Tığ Yemeni Oyası

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. BURMA MODELLİ ŞİŞ İŞİ ÖRNEK TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com
  2. ÇATAL İĞNE OYASI TÜKÇE VİDEOLU YAPIMI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*