ÇİÇEK KIZ İĞNE OYASI MODEL YAPILIŞI

cicek-kiz-igne-oyasi-yapimi
cicek-kiz-igne-oyasi-yapimi

Oya Örnekleri ve Yapılışları bölümüne yeni Fıstık gibi İğne Oyası Modeli olan Çiçek Kız İğne Oyası Yapılışı ile Türkçe videolu Oya Tarifi.

Görünüşü ile Çiçek Kız şeklinde olan Oya modelinin adını yazmadıkları için Oyaya ismini ben verdim.Oldukça Kolay ve çok güzel anlaşılır bir Oya Öğretme videosu ile Oya örneğini siz de yapabilirsiniz.

Dün paylaşımını yaptığım Çubuklu Oya Tarifi Basamak Tığ Oyası Modelini de Oya Videoları bekleyen Tığ Oyası Modelleri isteyen hanımlar için paylaştım.

cicekkiz-igne-oyasi-anlatimi
cicekkiz-igne-oyasi-anlatimi

Benzer Çiçekli İğne Oyası Modeli Olan Çiçek Esintisi Oya yapımı için bu modele ya da sayfa altından diğer modellere de bakabilirsiniz.

Çeyizlik,Baharlık ve Mevsimlik İğne Oyası Modelleri ve daha fazlasını sitemiz de bulabilirsiniz.

Çiçek Kız İğne Oyası Video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Comments on ÇİÇEK KIZ İĞNE OYASI MODEL YAPILIŞI

  1. Örgü yapmak zor iş ama bence bitmemeli ve devam etmeli yeni nesil artık örgüye uzak bakıyor sebebini hiç araştırdınız mı dilek hanım?

    • Yeni nesil daha ok hazır ürünleri tercih edip kendileri yapmak yerine fabrikasyon ürünlere yöneliyorlar. Sanırı bu biraz da Annelerin erken yaşlarda çocuklarına el iş öğretmemelerin den kaynaklanıyor. Malum Teknoloji geliştikçe çocukar ve gençler boş vakitlerini değerlendirmek için Sosyal ağlar ve Oyunları tercih ediyorlar

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. PUF ÇİÇEKLİ KOLAY LİF MODELİ YAPIMI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*