PUF ÇİÇEKLİ KOLAY LİF MODELİ YAPIMI

puf-cicekli-lif-modeli-yapimi
puf-cicekli-lif-modeli-yapimi

Puf Çiçekli Uçurtma Modelli Örgü Banyo Lif Modeli Çeyizli ve Günlük kullanılan Lif Modelleri ve yapılışları Türkçe videolu anlatımlı.

Her ne kadar gençler hazır ürünleri tercih etseler de Anneler ve biz Eskiler kendi ördüğümüz yerini hiç bir şeyin tutmadığı Örgü Giysiler,Oyalar,Örgü Lif modelleri gibi El işlerini kendimiz yapmayı tercih ediyoruz.

Lif Modelini süslemek için kullanılan Örgü Puf Çiçek Modelini Bebek Battaniyelerini süslemek,El işlerini süslemek içinde kullanabilir bu Örgüden Tığ işi Çiçekleri Tığ ile birleştirerek Değişik Battaniyeler yapabilirsiniz.

İstediğiniz Uzun,Yuvarlak,Kare ya da  değişik arklı Lif Örneklerin de böyle Lif Süsleme Çiçekler örebilir ve kullanabilirsiniz.

orgu-puf-cicekli-lif-ornegi
orgu-puf-cicekli-lif-ornegi

Son yazım da bahsettiği ve yapılışı öğretilen Çiçek Kız İğne Oyası yapılışını merak edenler buradan ulaşabilirler.

Dallı Başaklı Lif Modeli Yuvarlak Lif Modelleri arayan hanımlara yine Başak modeli ve Fıstıklı Örnekle yapılan Güzel ve Kolay Lif Modeli olarak burada yayınlandı.

Puf çiçekli Lif Modeli Video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. TIĞLA ÇİÇEKLİ YALANCI İĞNE OYASI YAPILIŞI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*