El İşleri BONCUK OYAM ÇUBUKTA YAZMA MODEL TARİFİ BAŞLIYOR

BONCUK OYAM ÇUBUKTA YAZMA MODEL TARİFİ BAŞLIYOR

11198
cubukta-boncuk-oyam-tarifi
cubukta-boncuk-oyam-tarifi

Eve Arkadaşlar Oyam Çubukta Tığ Oyası Yapılışı elde Çubuk üzerinde yapılan Tarifi ile göreceğiniz Dondurma Çubuklu Boncuk Oyası Modeli.

Aslında daha öne Farklı bir Arkadaşımızdan Bu Modeli farklı olanını yayınlamıştım.Ama Başka bir Anlatım ile bu modeli de görün istedim.

O modeli merak edenler buradan Şiş İle Kolay Oya Modeli için bakabilirler.O Modelin yapımında Çok kalın Örgü Şişi kullanılıyor.

pembe-renk-cubukta-oyam-ornegi
pembe-renk-cubukta-oyam-ornegi

Bu Çubuklar Yani Dondurma Çubukları o adar çok Kendin Yap çalışmaları için kullanılıyor ki Benim Siteme Hobi bölümüne bakın.Orada çeşitli çalışmalar var.

İğne Oyası ve Tığ Oyalarında alın Şiş yerine Kalem yada Bu Sopalı Oya Modeli gibi bir Çok Oya bu sitede Tarifli olarak var.

oyam-cubukta-boncuk-modelli-yazma
oyam-cubukta-boncuk-modelli-yazma

Çubukla Toplamalı Tülbent Oyası için ufacık Kum Boncukları ve tek renk Oya ipi kullanılıyor.21 Numara Tığ ve Yazması Hazır olanlar hemen Oya Örneğini çıkarabilirler.

Yazması Oyalı Modeller için En Güzel Çeyizlik İğne İşi Modelleri,Tığ işi Oya Örnekleri sayfamız da var. Boncukları ipe akıttıktan sonra Başlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz