BONBON ŞEKERİ ÖRNEKLE BEBEK BATTANİYESİ AÇIKLAMALI

bonbon-sekerli-bebek-orgu-takim-modelleri
bonbon-sekerli-bebek-orgu-takim-modelleri

Bonbon Şekeri Örnekli Bebek Takımı Yelek Yapılışından sonra Şimdi de sizlere Bonbon Şekeri Modeli ile Bebek Battaniyesi yapımı Türkçe Videolu Örgü Tarifi.

Eğer Yeleği Battaniye Takımı ile birlikte örmek isterseniz Bonbon Şekeri Yelek yapılışı için buradan bakabilir ve altta indiğiniz de bu sayfadan Battaniye yapılışını izleyip yaparak öğrenebilirsiniz.

Öncelikle Resimleri alıntı yaptığımız  @morsakimevi instagram hesabına ayrıca çok teşekkür eder bu güzel çalışma için fikir amaçlı paylaşılan Model için ellerine sağlık.

bonbon-sekeri-bebek-battaniyesi
bonbon-sekeri-bebek-battaniyesi1

Örneğin anlatımı Pratikyazar kanalına ait olup Yelek ve Battaniye modeli örme aşamaları tek,tek gösterilmiştir.

Bu arada az önce 2017 Örgü Anne Yelekleri için Tığ İşi Örgü Bayan Yeleği modeli ve yapımı için burada ki Yelek yapılışına da bakabilirsiniz.

Yine Tığla Yapılan Bebek Battaniyeleri içinden burada çok değişik ama çok kolay Battaniye modeli için değişik bir Battaniye yapılışına Şiş ve Tığla bakabilirsiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. 2 RENKLİ BEBEK İŞİ ÖRGÜ MOTİFİ AÇIKLAMALI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*