2 RENKLİ BEBEK İŞİ ÖRGÜ MOTİFİ AÇIKLAMALI

bebek-disi-orgu-modeli
bebek-disi-orgu-modeli

İki Renkli Bebek Dişi Örgü Modeli yapılışı-Türkçe Videolu Açıklamalı Örgü Örnekleri,Örgü İşleri ve Model yapılışı için Bebek Dişi Örgü Modeli yapılışına bakabilirsiniz.

Küçük bedenlerin Örgüleri için Minik Örnekli Şiş işi Motifler çok yakışıyor. Bebek Battaniyesi Modeli ya da Yelek,Bebek Hırka,Bebek Süveterler,Bereler,Patikler ile Örgü Bebek Takımı çok yakışır.

Elinizde diğer Örgü Modellerinden kalan Örgü İplikleri böyle 2 Renkli Örgü Modelleri için değerlendirebilirsiniz.

iki-renkli-bebek-disi-orgu-modeli
iki-renkli-bebek-disi-orgu-modeli

Örneğin kendini göstermesi için Beyaz ip ya da dikkat çeken koyu pembe,Turuncu gibi renkleri daha koyu renk ipler ile farklı modeller yapılır.

Tek renk ile örülen Benek Örgüleri dahil her Örgü Modelinde süper olan Süt Dişi Örgü Modeli yapılışı için buraya tıklayabilir ve çok güzel başka bir Örgü Örneği daha görebilirsiniz

Bebek Dişi Örgü Motifi Video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. 2 RENKLİ TOMURCUK ÖRGÜ MODELİ TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*