2 RENKLİ TOMURCUK ÖRGÜ MODELİ TARİFİ

2-renkli-tomurcuk-modeli-orgu
2-renkli-tomurcuk-modeli-orgu

2 Renkli Tomurcuklar Örgü Motifi yapımı Videolu Örgü Modeli Tarifi ile Her kesime örülen Örgüler için kullanılan örülen her modelin kendini gösterdiği güzel ve dikkat çeken hoş bir model.

Model 3 ve katlarından oluşuyor 2 renk örgü ipleri ile kullanılan Modeli ben yine en çok Bebeklere örülen Yelek,Hırka,Battaniyeler,Bereler ve Patiklere yakıştırıyorum.

2-renkli-tomurcuklar-orgu-modeli
2-renkli-tomurcuklar-orgu-modeli

Bayan yelekleri için kullanacak olsaydım böyle canlı renkler yerine Sütlü Kahve ve Bej rengini bir arada kullanabilirdim. Erkeklere Örülen Bere,Kazak,Süveter ve Berelere de uyabilir ancak aynı Bayan Örgüleri için kullanılan Pastel renkler yakışabilir.

Ben 2 renkli Minik örnekleri sevdiğimi her zaman bu tarz Modeller paylaştığımda dile getiriyorum.Örnek olarak burada göreceğiniz Bebek İşi Örgü Motifi ve Zümrüt Gözü Örgü Modeli gibi daha bir çok Açıklamalı Örgüleri menüden görebilirsiniz.
2 Renkli Örgü Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*