2-renkli-tomurcuk-modeli-orgu

2 RENKLİ TOMURCUK ÖRGÜ MODELİ TARİFİ

2 Renkli Tomurcuklar Örgü Motifi yapımı Videolu Örgü Modeli Tarifi ile Her kesime örülen Örgüler için kullanılan örülen her modelin kendini gösterdiği güzel ve dikkat çeken hoş bir model.

Model 3 ve katlarından oluşuyor 2 renk örgü ipleri ile kullanılan Modeli ben yine en çok Bebeklere örülen Yelek,Hırka,Battaniyeler,Bereler ve Patiklere yakıştırıyorum.

2-renkli-tomurcuklar-orgu-modeli
2-renkli-tomurcuklar-orgu-modeli

Bayan yelekleri için kullanacak olsaydım böyle canlı renkler yerine Sütlü Kahve ve Bej rengini bir arada kullanabilirdim. Erkeklere Örülen Bere,Kazak,Süveter ve Berelere de uyabilir ancak aynı Bayan Örgüleri için kullanılan Pastel renkler yakışabilir.

Ben 2 renkli Minik örnekleri sevdiğimi her zaman bu tarz Modeller paylaştığımda dile getiriyorum.Örnek olarak burada göreceğiniz Bebek İşi Örgü Motifi ve Zümrüt Gözü Örgü Modeli gibi daha bir çok Açıklamalı Örgüleri menüden görebilirsiniz.
2 Renkli Örgü Videosu

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “2 RENKLİ TOMURCUK ÖRGÜ MODELİ TARİFİ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir