TIĞLA ÖRGÜ ANNE YELEĞİ ANLATIMI

2017-orgu-anne-yelekleri-yapilislari
2017-orgu-anne-yelekleri-yapilislari

2017 Tığ işi Örgü Bayan Yelekleri ve Yapılışı için Kirpik Örneği ile yapılan Baştan Sona Yelek Yapımı öğretilen Türkçe Videolu Yelek Tarifi ile Örgü Anne Yelekleri,Çeyizlik Gelin Yelekleri yapabilirsiniz.

Biliyorum Yaz aylarında hanımlar Örgüden Yelek Modellerine pek bakmıyor. Ancak Yaz aylarının sonuna geldik arık Kışlık Örgü Yelekler hazırlayabilir Yeni Yelek Modelleri içinden seçtiklerinizi Anneniz ya da kendiniz için El Örgüsü Bayan Yelekleri,Örgü Kadın Yelekleri ya da burada ki gibi Robadan Bebek Yelekleri gibi modeller örebilirsiniz.

el-orgusu-anne-yelekleri
el-orgusu-anne-yelekleri

Bakın menüde Yelek Örnekleri yazan bölüme mutlaka bakınız. Orada Hem şiş işi Yelekler hem de Tığ örgü Bayan Yelek Modelleri nasıl yapılır? bir çok değişik Yelek Örnekleri görebilirsiniz.

Sevda hanım Yelek Yapılışı,Kol ve Yelek Yaka Kesimi nasıl yapılır? detayları  bizlere Tığ işi Yelek Yaka ve Kol Kesimi olarak 1. videoda gösteriyor.

Bayan Örgü Yelek Kol ve Yaka Kesimi Yapılışı

Yelek Bitiş

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*