BİBERLİ DOMATESLİ İPLİK OYASI MODEL TARİFİbiberli-domatesli-oya-modeli


Fıstık Modeli İle Domatesler Sık İğne ile Biberlerin yapıldığı Domatesi Biberli İplik Oya Modeli Tarifi-Şirin Modeli ile başlıyoruz buyrun.

Bir bu kadar ilginizi çekeceğini düşündüğüm Severek sizlere sunduğum Sinek Kanadında Lale İğne Oyasına da buradan bakınız.

Biberler ilk sırada Yeşil Örümcekli Oyası ile birlikte yapılıyor.2. sıraya Kırmızı iple Fıstıklı örnekli Domatesler yapılıyor.Sizde aralarda olan Kırmızı ipleri isterseniz yakabilirsiniz.

domates-biber-tig-isi-yazma-modeli
domates-biber-tig-isi-yazma-modeli

Örümceklerin son sıraları olmadan nasıl görünüyor? videonun sonda 2 motif temizlenerek gösteriliyor.Ama bu işlem dikkat ister Oyayı yakmamaya dikkat edin.

Devam etmeden önce Zarif Tığ örneği ile Başak Ayrımı Gri Patik modeli de Bayanlara sunuldu.Ana sayfada Son paylaşılanlara bakabilirsiniz.

İplik Oyası Örneği için Yazma-Tığ ve İplikler ile başlayabiliriz. 21 numara Tığ ve Yeşil iple sabitledikten sonra başlanır.

1 cm uzun olmayan 1 örümcek çekilir başına 2 kez alınır 3 kutu bırakılır 4. kutuya 3 defada trabzanla çıkış yapılır.Çıkış yaptığınız yere kapatın 5  zincir çekin.

Başına 2 kez ip sarın Trabzan için girdiğiniz yuvaya yine girin 3 defa da çıkın. 4 zincir ile çıktığınız arada kapatın 7 sık iğne yapın.

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 thoughts to “BİBERLİ DOMATESLİ İPLİK OYASI MODEL TARİFİ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir