BEN SANA KÜSTÜM ÇİFT RENKLİ ÖRGÜ DESENİ YAPILIŞI
ben-sana-kustum-orgu-modeli-yapilisi

BEN SANA KÜSTÜM ÇİFT RENKLİ ÖRGÜ DESENİ YAPILIŞI


Örgü Ben Sana Küstüm Modeli Tarifi– İlk görür görmez hemen Arkadaşlarıma da göstereyim dediğim bu güzel Çit renkli Ben Sana Küstüm örgü deseni yapılışı.

Bu modeli her renk ile görmek isterdim.Bayan Hırkası,Yeleği gibi modellere Krem ve Bej renkler ile kim bilir ne kadar güzel yakışır.

Bereler yaparsak daha canlı Renkler ile Bebek ve Çocuklara Daha Sofistike renkler ile kendimiz için de Harika Bayan Şapkaları yapabiliriz.

Örneğe başlandığında ilk 2 sırası haraşo olduktan sonra Desen kurulumuna geçiliyor.Bu modelin diğer farkı örneğin tersten kurulması.

ben sana-kustum-orgu-sis-deseni
ben sana-kustum-orgu-sis-deseni

Yanları Düğmeli Pançolar ve Süveter yapmak için de her şey yapılabilir modellerden.Bu modelle bir şeyler ören Arkadaşlar bana Facebook sayfamdan mesajla resmini gönderebilirler.

Bugünün Tığ işi Örgülerinden de bahsedelim.Bu Gördüğünüz 5 Motifli Örgü Çizme modelinin de en sonuna kadar yapılışı gösteriliyor.

Lif Tarifleri için de Yeni tasarım Örme Lifler den bu güzel Tepsi Lif Modelini neden Çeyiz için yapmayasınız ki.Umarı benim kadar sizin de hoşunuza gitmiştir.

Örme Fular Modeli ise oldukça güzel ve biraz karışık gibi görünüyor.Modeli yakından incelediğiniz de ve yapımına baktığınız da kolay olduğunu göreceksiniz.

Mesela bu yukarıdaki Görselde bulunan Yanı Düğmeli Kız Çocuk Pançosunu Örnekli yapabiliriz. Pançonun yapılışı da size yardım edecektir.

Tığ Üstünde Turuncu Yelek Modeli çok sevdiğim Turuncu rengi ile ayrı bir güzel olmuş.Sade ve şık Bebek Yeleği Yapılışı.

orgu-sana-kustum-modeli-yapilisi
orgu-sana-kustum-modeli-yapilisi

Dönelim modelimize.Böyle örgülerde eli sıkı olanlar daha gevşek örmeye dikkat etmeli.Örgüde kasma olmasını istemeyenler ne çok sıkı ne de gevşek örmemeli.

Bir kaç tane 2 renkle yapılan Örgü modellerinden de size gösterebilirim.Örgü Zümrüt Gözü Modeli bu Yılın Yaz aylarında yayınlandı.

kustum-sana-orgu-motifi
kustum-sana-orgu-motifi

Örneğimiz bu yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin.

Bir cevap yazın