Örgü Modelleri TEPSİ MODELLİ SABUN LİFİ AÇIKLAMASI

TEPSİ MODELLİ SABUN LİFİ AÇIKLAMASI

414
tepsi-modelli-sabun-lifi
tepsi-modelli-sabun-lifi

Tepsi gibi sevimli modeli için bu örneği güzel yapımı açıklaması anlaşılır Yeni Banyo Lifinin anlatımı. 2 renkli Lifin uçlarına Fıstıklı tutma yerleri yapılmış.Tepsi Lif Yapılışı

Süreyya Ertem Lif Tasarımını bizlere Sevgili Ebru nasıl yapılıyor detaylıca baştan sona göstermiş.Ortasına Yıldız deseni çevresine küçük baklava desenleri yapılmış.

Elin de hazırda Lif halkaları varsa isterseniz Halkalı yaparsınız.Ortadan başlanan Tepsi Lif Modeli ortasından başlanarak 7 numara Lif Tığı kullanılmış.

orgu-tepsi-banyo-lif-modeli
orgu-tepsi-banyo-lif-modeli

Burada yakın çekimde modeli daha rahat inceleyebilirsiniz. Hamam Bezi Lif örneği Sapları olmasa Tepsi Lif modeli yerine Çay Tepsisi içine ya da Mutfak El Bezi için de kullanılır.

KALP YANGINI 2019 TASARIMI SABUN BEZİ LİF MODELİ

Kalp Yangını Lif Modeli de Yeni tasarlanış modellerden.Çok beğenerek paylaştığım bu model de sayfamız da yapım aşamaları ile burada gösterilmekte.

İNCİLİ KALPLİ 3 PARÇA TAKIM LİF VİDEOLU TARİFLERİ

İncili Kalpli Takım Lifler de Çeyizlik şıkır,şıkır modeli ile örmek isteyebileceğiniz modellerden.3 Parça Lifler kese,kare ve Yuvarlak modellerden oluşuyor.

ÖRGÜ SAPLI YILDIZLI UZUN LİF YAPIMI

Örgü Saplı Yıldızlı Lif Modelini de görmenizi istedim. Aynı desenler ile Yuvarlağını,Kare olanını ve Kese olan modeli ile 4 parça Takım Sabun Lifleri ne güzel yapılır.

70 TANE YUVARLAK LAHANA LİF MODELİ VE TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI

Lahana Lif Modelleri son iki senenin hala çok sevilen modellerinden.Buraya baktınız da Detaylı Yapımı ile 70 Tane Yuvarlak Lif modelleri görebilirsiniz.

tepsi-gibi-lif-yapimi
tepsi-gibi-lif-yapimi

Modelimize dönelim ve bu güzel Örnekli modelin Anlatımını birlikte izleyelim.Kolay gelsin.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz