kalp-yamgin-lif-modeli


KALP YANGINI 2019 TASARIMI SABUN BEZİ LİF MODELİ

El İşleri, Örgü Videoları, Tığ İşi

Nasıl çok güzel değil mi? Çok Zarif ve Kibar bir Sabun Lifi.Aynı zamanda Yine Mutfak Örgü El bezleri içinde oldukça Kibar.Kalp Yangını Lif Modeli daha çok yeni 2019 Tasarımı Yeni Lif örnekleri ile yapılmış.

Modeli incelediğimde kullanılan örgü teknikleri çok güzel.İnsan örse bir tane kullanmaya kıyamaz.Banyo için bilmiyorum ama Mutfak El bezi yapabilirim.

Mutfak dekorasyonunda Örgüyü de kullanmayı seviyorsanız (benim gibi) Mutfak için de Çaydanlık ve Tencere örtüsü,Örgü Tepsi örtüsü, El Silme bezi güzel olur diye düşünüyorum.

ceyizlik-kalp-yangini-yeni-tasarim-lif
ceyizlik-kalp-yangini-yeni-tasarim-lif

Yapılışı gösterilen Kalp Yangını Hamam Lifi için 3 renk ip  5 numara Tığ kullanabilirsiniz. Birde şöyle yapabiliriz. Modeli aynı şekilde her sırada fıstık artırıp daha büyük yapabiliriz.

RENGARENK YENİ LİF TASARIMI AÇIKLAMALI

Çok beğendiğim Yeni Örgü Sezonu Çeyizlik 2019 Lif Modellerinden bir tanesi. Rengarenk Yeni Lif Tasarımı da yine sizlere Tarifini sunduğumuz Banyo Örgülerinden.

3 PARÇALI TAKIM HAMAM LİFLERİ TARİFLERİ

Takım Hamam Liflerini genel de Çeyiz Lifi olarak Sandıklarda yerini alıyor. 3 Parça Lif modeli Uzun,Kare ve Yıldız Modeli ile buradan görebileceğiniz bir Takım.

85 TANE ÖRGÜ UZUN LİF MODELLERİ VE YAPILIŞLARI

Bu Üste gördüğünüz Lifler 85 Tane Uzun Lif modelinden sadece bir kaç tanesi.Buraya baktığınızda Aynı zamanda Tariflerde göreceksiniz.

110 TANE ÖRGÜ SABUN BEZİ LİF MODELLERİ

110 Tane Örgü Sabun Bezi Modelleri de 2017 En Sevilen Lif Modellerinden hazırlanmış.

2017 ÖRGÜ LİF MODELLERİ VE 4 TANE TÜRKÇE VİDEOLU BANYO LİF YAPILIŞI

2017 Lif Modelleri de burada Çeyizlik El İşlerinden bazılarını görebilirsiniz.Değişik ve görmediğiniz modeller var

pembe-kalp-yangini-lif-yapimi
pembe-kalp-yangini-lif-yapimi

Böylece Çocuk ve Bebek Odaların da Sevimli Kalpli Paspaslar ne güzel olur.Bebek Odasına Kalpli Yastıklar,Kırlentler yapabiliriz.

Şöyle yapsak! Bunu böyle büyük bir Motif olarak düşünün. Yan yana motifleri ekleyip büyük bir Yatak örtüsü olmaz mı.Tabi o zaman Lif İpi Kullanmayacaksınız.Ona uygun bir iple gayet hoş olur kanaatimce.

Örgü Kalp Yangını Lif Videosu

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “KALP YANGINI 2019 TASARIMI SABUN BEZİ LİF MODELİ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir