Örgü Modelleri Bebek Örgüleri TURUNCUNUN GÜZELLİĞİNDE BEBEK YELEĞİ TIĞ ÜSTÜNDE

TURUNCUNUN GÜZELLİĞİNDE BEBEK YELEĞİ TIĞ ÜSTÜNDE

1627
turuncunun-guzelligi-bebek-yeleginde
turuncunun-guzelligi-bebek-yeleginde

Turuncu Bebek Yeleği Modeli Tığla yapılıp Yakadan başlanıyor.Önden 3 Düğmesi olan Turunculu renklerden harika bir Bebek Yeleği Tarifi için modele bakabilirsiniz.

Yeleğin yapımı için 3 numara Tığ ile 1 buçuk ip gitmiş. İp 100 gram ama 250 metre uzunluğunda. Yelek ipi kalın olduğu için 1 yaş ve üstü bebeklere tam gelir.

3,4 veya 4 numara Tığ ile 2-3 Yaş Çocuklara da Zarif Yelekler yapabilirsiniz. Yakasından 70 +3 Zincir ile başlayan  yapımı için 1,5 yumak Kartopu  ip yeterli gelmiş.

roba-yapim-carpraz-trabzanlar
roba-yapim-carpraz-trabzanlar

Robasında Trabzanlar çapraz olarak çok sevimli olmuş.İleri teknik Tığ işlerinde bir çok Roba Modelleri bulunuyor.Bu basit ve güzel aynı zamanda kullanışlı.

3-dugmeli-turuncu-bebe-yelegi
3-dugmeli-turuncu-bebe-yelegi

Turuncu en sevdiğim renklerdendir.Ama bu Yelek bittiğinde Sarı  küçük bir Çiçek yapar broş ya da İğne ile Robasına dikebilirsiniz.Gerek olmasa da ince saten iple 1 sıra kibar bir kenar oyası da olabilir.Yada minik Sarı,Lacivert Cepler örüp dikilebilir.

W ŞEKLİNDE SÜPER KOLAY AÇIK ÖRGÜ PATİK TAM TARİFİ

Kalan Yumaklar ile de bu üstteki gibi W Açık Örülen Patik modelinden bir Çift kendiniz için örebilirsiniz.Sizlere bir kaç model göstereyim ve Yeleğin yapılışına bakalım.

NAZARCA BEBEK YELEK MODELLERİ 50 TANE TÜRKÇE VİDEOLU

2018 ve Öncesindeki modellerden hazırladığım burada ki Nazarca Yelek Modelleri 50 tane hepsinin de ayrı,ayrı tarifleri sayfamız da var.

RENDE ÖRNEKLİ 2 TANE BEBEK YELEĞİ YAPILIŞI

Rende Örnekli Yelekler için iki farklı model ikisi de Rende örneği ile yapılmış Bebek Yelekleri de Şişle Basit kolay Yelek modeli arayanlara gelsin.Ben her iki modeli de çok seviyorum.

kolay-turuncu-yakadan-yapilan-cocuk-yelek
kolay-turuncu-yakadan-yapilan-cocuk-yelek

Buyrun kolay gelsin.Siz nasıl isterseniz yapın detaylar ve tarifi size yol gösterecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz