Örgü Modelleri Bebek Örgüleri RENDE ÖRNEKLİ 2 TANE BEBEK YELEĞİ YAPILIŞI

RENDE ÖRNEKLİ 2 TANE BEBEK YELEĞİ YAPILIŞI

2826
rende-orgulu-bebek-yelekleri-video
rende-orgulu-bebek-yelekleri-video

Sizlere Rende Örgü Modeli ile 2 değişik Model de Bebek Yeleği Model Anlatımını göstereceğiz. Türkçe açıklamalı Bebek Yeleklerinden hangisini beğenirseniz onunla başlayabilirsiniz.

1.Yelek Anlatımı:3 İlmek +1 ilmekten oluşan Rende örneği için aralarda 3 ilmek motif 1 haraşo ara örneği olarak Örnek Kuruluyor. Bebe yünü ve 3 numara Şiş ile Bebek Yeleğine başlıyoruz.

Önlere 39 İlmek  4 diş haraşo lastik modeli ve yanlardaki Yelek lastik modeli içinde 39 ilmeğe dahil olarak her iki yanda 7 şer adet haraşo orta  da Rende örneği ile devam ediliyor.

rende-modelli-bebek-yelek
rende-modelli-bebek-yelek

Önlerde yan yana 6 rende motifi yapılırken Aşağıdan yukarı toplam 12 sıra Rende örgü motifi oluyor. Bebek Yelek Arkası 63 ilmek ile başlanıyor ve yanlarda aynı şekilde 7 şer tane haraşo olmak üzere toplam 63 ilmekle arkalar başlanıyor ve lastik modeli için yine 4 sıra Haraşo yapılıyor.

Omuzlara geldiğiniz de 23 ilmek kalıncaya kadar kesme işlemi uygulanıyor ve detaylı açıklamalı Videolu Yelek yapımın da Açıklamaları tekrar kendinizde dinleyebilirsiniz.

rende-orgu-motifli-bebek-yelekleri-yapimi
rende-orgu-motifli-bebek-yelekleri-yapimi

Şiş İşi Rende Örnekli Bebek Yelekleri dışında daha bir Çok Bebek Yeleği yapımı için altta bakabilir ve Dün paylaştığım Örgü Kırmızı Bebek Yelek yapılışı için Yakadan başlayan Bebek Yelek anlatımını buradan ulaşabilirsiniz.

Tığla Modeller istekleri üzerine sizlere Örgü Kadife Bot yapılışını burada dün sundum.Püsküllü Örgü Ev Panduf Modeli Bot Patik yapılışı burada.

Rende Örnekli 1. Bebek Yeleği Anlatımı

Rende Örnekli 2. Bebek Yeleği Anlatımı

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz