KADİFE İPTEN 36-37 NUMARA BOT PATİK YAPIMI

kadife-ipten-panduf-bot-yapimi
kadife-ipten-panduf-bot-yapimi

Kadife İpten Püsküllü Bayan Ev Botu Yapımı-Kadife İple Örgü Panduf Patik Modeli olan Ev de Giyilen hazır tabanlı Örgü Bot Türkçe videolu 36-37 numara Ayaklar için.

Hazır Ayakkabı tabanı ya da Keçe Taban altı kullanarak yapabileceğiniz Tığ işi Püsküllü ve yumuşak,ayaları Kış aylarında yerden kesen Çocuklar ve Bayanlar için Bot Yapım aşamaları.

orme-kadife-panduf
orme-kadife-panduf

Püsküllü Bot Patik yapılışı son sırasında Püsküller için ip altta doğru çekilerek yapılıyor. Daha ince normal ipler ile yapılan Püsküllü Patikler de bu Püsküller 2-3 sıra olarak yapılıyor.

Ören Bayan Soft Baby  Kadife iple ve Emine hanım Bu Örme Botlar için 1,5 yumak Kadife ip kullanmış ve 2,5 numara Tığ kullanılmış.

Ayrıca Örgü Bot Modelleri,Örgü Panduflar için site de farklı Panduf,Bot ve Patik modelleri de bulunuyor. Dantel Boncuklu Bot görmek isterseniz yine hazır tabanlı Dantel Bot Yapılışına buradan bakabilirsiniz.

orgu-kadife-iple-panduf-patik
orgu-kadife-iple-panduf-patik

Benim en beğendiğim ve sevdiğim Model olan Örgü şişleri ile 2 şiş İşi Bot Yapılışı için burada Örgü Çizme Modelleri gibi olan harika bir çalışmaya bakabilirsiniz.

Patikler bölümüne bakarsanız sitede yapım aşamaları olan Botlar,Patiker,Örgü Terlik ve Örgüden Ayakkabılar,Örgü Panduflar görebilirsiniz.

kadife-ipten-ev-botu
kadife-ipten-ev-botu

Kadife İple Neler yapılır? Kadife iple Örülenler arasında en çok Bebek Battaniyeleri ve Örgü burada göreceğiniz Kadife İpten Hırka yapılışı gibi modeller güzel oluyor. Burada göreceğiniz Kadife İple Kapşonlu Bebek Hırkası yapılışına tıklayarak bakabilirsiniz.

Kadife İpten Bot Panduf Video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Comments on KADİFE İPTEN 36-37 NUMARA BOT PATİK YAPIMI

  1. Elinize emeğinize sağlık çok begendin ve videonuzdan bakarak yaptım başarılarınızın devamını diliyorum bol bereketli kazançlarınız olsun :)

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. 2 ŞİŞLE YELAPZE PATİK TARİFİ | Nazarca.com
  2. ÖRGÜ YILDIZLI KADİFE BEBEK BATTANİYESİ TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*