Örgü Modelleri KADİFE İPTEN ÇİÇEKLİ KAR PATİKLERİ

KADİFE İPTEN ÇİÇEKLİ KAR PATİKLERİ

2398
kadife-kar-patikleri-tarifi
kadife-kar-patikleri-tarifi

Hazır Tabanlık üzerine yapılan Kadife Kar Patikleri kalın ipi Keçe Tabanı ile Çok soğuk Karlı günlerde Ayaklarınızı Şık bir Patik ile ısıtabilirsiniz.

Hele birde Dün paylaştığım  Şık Bayan Patik Modeli nasıl yapılır bir bakın.Düz uzun bir örgü ile yapılan bu Patik bu yılın En Pratik Kadın Patik Modellerinden biri.

İp çok kalın olduğundan çabuk yapılan Bayan Kar Patiği yapımın da 2,5 numara Tığ ve 1 Yumak Kadife ipin yanında Ayak numaramıza göre Suni deri ya da Keçe Taban.

Patik yapımında Taban örmeyi bilenler Örgü Taban üzerine de yapabilecekleri gibi bu modelin Orjinalin de olduğu gibi Hazır Patik Tabanı da kullanabilirsiniz.

kadife-kar-patikleri-modelleri
kadife-kar-patikleri-modelleri

Geçen Yıl Ekim aylarında da Bu Kadife ipler ile yapılan Modeller pek kullanılıyordu.Gerçi hala modası geçmiş değil.O zaman 36-37 Numara Kadife Bot Çalışmasına burada yer vermiştik.Püsküllü Kadife Bot Tarifi.

Kadife Kapşonlu Bebek Hırka Modelini de görmek isterseniz buradan ulaşın yapılışını izleyin. Kadife Boncuklu Oyalar bile var.

kadife-ipten-kar-patik-modeli
kadife-ipten-kar-patik-modeli

Bebek örgülerinde Hırkalar,Yelekler yapılan Kadife ipler ile yapılan Kadife İpten Bebek Battaniyesi için de Yıldızı bir Modelimiz var.

Patik üzerine süslemenizi nasıl isterseniz yapın.Burada ki model de Hazır Çiçekler kullanılıyor.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz