basit-kibar-sinek-kanatli-igne-oyasi

BASİT VE KİBAR İĞNE OYASI TARİFİ

Bugün basit ve Kibar İğne Oyası Model anlatımını izliyor ve güzel yeni bir Yazma İğne Modeli öğreniyoruz. Videolu Oya Anlatımlı Oya Tariflerinin daha fazlasına siteden bakabilirsiniz.

Model de zürafa yapıldıktan sonra ilk sıra da Sinek kanadı Oya Yöntemi yapılıyor. Baştaki zürafaya iğneyi batarak düğümü atın 1 tane zürafa yapın yapmış olduğunuz zürafaya batarak geri dönün.

kolay-kibar-igne-oyali-sinek-kanadi-modeli
kolay-kibar-igne-oyali-sinek-kanadi-modeli

Bir küçük Pırpır yapılır içine batılır ve aşağı dönülerek ilk sinek kanadı yapılır.İlk sırada Pırpır ve Sinek kanadı tekniği uygulanır.

İğne Oyası yapmayı bilmediğim için maalesef anlatımını yapmakta o kadar zor ve anlaşılmaz oluyor.Ama Ayşegül hanım videolu İğne Oyası Tarifini çok güzel anlattığı için izleyerek yapmakta zorluk çekmezsiniz.

Az önce yayınlanan Pembe Havlu Kenarı Dantel Oya Tarifi de Derya hanım tarafından istek üzerine yapılan Çeyizlik Tığ Oyası modeli Havlu ucu modellerinden.
Basit Kibar İğne Oyası Video

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “BASİT VE KİBAR İĞNE OYASI TARİFİ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir