El İşleri Bebek Örgüleri BAĞLAMALI KOLONLAR TOK AMA YUMUŞAK ŞİŞ ÖRNEĞİ

BAĞLAMALI KOLONLAR TOK AMA YUMUŞAK ŞİŞ ÖRNEĞİ

3180
orgu-baglamali-kolonlar-deseni
orgu-baglamali-kolonlar-deseni

Örgü Bağlamalı Kolonlar Modeli. Bağlamalı Kolonlar Örneği tek renk ile yapılan Bebek Örgüleri, Ceketlerine kullanılan Kabarık güzel bir model.

Eskilerden hepimizin bildiği Örgü Bambu Modeline benziyor. Kolon desenleri, Çapraz ilmekleri ile Kabarık Örnekli Bebek Battaniyesi yapımına çok güzel giden bir Örgü.

tok-yumusak-baglamali-kolon-orgusu
tok-yumusak-baglamali-kolon-orgusu

Modelin ilmek sayısı 3 ve katlarından oluşmaktadır. Bu model tok görünen bir örnek, ama yumuşak. Örgü bebek Ceketleri, mont gibi görünen sıcak Yumuşak kalın Örgü Bebek Hırkaları için de çok ideal.

Bu örnek ile hem Yetişkin Erkekler, hem Yetişkin Bayanlar için Bere ve Boyunluk yapılabilir. Atkı ile takım Erkek Bereleri çok güzel olur.

baglamali-kolonlu-orgu
baglamali-kolonlu-orgu

Aynı zamanda şu baştan geçirilerek giydirilen, iki yanı düğmeli Örgü Bebek Süveterlerinde Önüne uygulayabileceğiniz çok şık bir desen.

Bu kullanılan ipten daha kalın ipler ile iri desenli şiş model büyükçe bir Bebek Battaniyesi Bebeğinizin sıcacık tutacaktır.

Örgü Bağlamalı Kolonlar 3 ve katları ile oluşuyor. Diğer Örgüler de olduğu gibi 2 kenar ilmeği mutlaka eklemeniz gerekir.

orgu-motifi-baglamali-kolonlar
orgu-motifi-baglamali-kolonlar

3 ve katları ile ilmek sayılarını attıktan sonra kenarlar için Pat ya da farklı Lastik uygulayacaksınız, Ayrıca ilmek ilave ederek başlanır.

Örgüler 2 diş ters Örgü ile başlandığında Desen çok daha güzel görünüyor. Ama siz ne ile başlamaz gerekiyorsa, ya da ne ile başlamak istiyorsanız, bu modeli Onun yüzünü kurabilirsiniz.

orgu-baglamali-kolonlar-sisle
orgu-baglamali-kolonlar-sisle

Kolay bir örgü, 4 sırada bitiyor, her 4 sırada bir örgü deseni tekrar kuruluyor.

Bağlamalı Kolonlar İki Şiş Model Tarifi Video

Knitting Pattern cardigans sweater/ babies kids cardigans sweater

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz