117-tane-nazarca-danteller-orguler


117 TANE NAZARCA DANTELLER ÖRGÜLER VE TARİFLER


Danteller, El İşleri, Havlu Kenarları, Örgü Videoları, Tığ İşi, Yelek Örnekleri

Tam 117 Tane Dantel Örgüler,Yelekler,Hırkalar,Motifler,Havlu ve Pike Çarşaf Dantelleri,Vitrin ve Salon Takımları yanı sıra Dante Masa Örtüsü Çeyizlik Dantel Peçeteler ve Videolu Dantel Tarifleri.

Nazarca Dantel Arşivim de daha önce İnternet,Facebook Danteller,Pinterest Dantel Modelleri ve İnstagram Tığ işi ve Danteller arasından seçtiğim Tüm Modeller Alıntıdır ben yapmadım.

Tığla Örgü İşleri ve Dantel ipinden Çeyizlik Çeşitli Dantel Modelleri ile sizlere Dantel yapılışı Videolarını sunak istiyorum.

Modeller konusunda Fikir  alacağınız Dantel zarafetini Dantel giysiler kadar Dantel Ev Tekstilinde de görebilirsiniz.Salon ,Mutfak ve Yatak Odası Dantelleri ile Dantelli Banyo Havlularına bayıldım.

Bugün Tığla Portbebe Örmek isteyenlere Penye ipten Örgü Tığ işi Puset yapılışını da yayınladım. Tığla Neler Örülür? daha fazlasını da sayfamız da görebilirsiniz.

delikli-baklavali-krem-dantel-bayan-hirka
deikli-baklavali-krem-dantel-bayan-hirka

Dantel Bolerolar için Tığ örgüler menüsünde Tek parça ya da 3 parçadan örülen bir çok Anlatımlı Dantel Yelekler ve Dantel Bolero modelleri görebilirsiniz.

Dantelli Çarşaflar,Dantel Nevresim Takımları için kolay ama şık modelli Çeyizlik modeller sizlere Çeyiz için Model olarak fikir verecektir.Dantel  Pike Modellerin de Sık İğne olarak ta bilinen Kanser Dantel Örneğinin ne kadar yakıştığını sizde görebilirsiniz.

kafesli-yonca-dantel-modeli
kafesli-yonca-dantel-modeli

Modellere Tıklayınca Daha Büyük Görülür

Vitrin Danteli Videosu

Dantel Kalp Videosu

Dantel Gelin Şalı Videosu

Dantel Supla Videosu Tarifi

Sopala Dantel Oda Takımı Videosu

Dantel Şal Yapımı videosu

Dantel Bayan Hırka Videosu Tarifi

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 thoughts to “117 TANE NAZARCA DANTELLER ÖRGÜLER VE TARİFLER”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir