VİDEOLU ANLATIMLI YILAN ÖRGÜ MODELİ

video-orgu-yilan-ornek-anlatim

Sizlere Bugün Atkı,Örgü Boyun Atkı Örneği,Şal ve diğer örgüler için kullanabileceğiniz “Fransız Sakızı” veya “Yılan Deseni” diye bilinen çok güzel ve kolay bir Örgü Modelini paylaşmak istiyorum. Videolu anlatımlı Örme Yılan Örgü Modeli tek renk ip ile örülüyor.

Bizde bu örneğin biraz benzerine Başak örneği de deniliyor fakat ben bu örneği daha önce görmedim.Bu Örnekle kendinize ve çocuklar için hatta Erkekler için Bere ve Atkı örebilir çok güzel Kazak,Hırka,Yelek,Süveter örülür.

Tesettürlü hanımlar için oldukça rahat kullanımı ile son yıllarda yuvarlak şekilde her iki ucu birleştirilen veya halka

video-orgu-yilan-ornek-anlatim
video-orgu-yilan-ornek-anlatim

şeklinde misinalı şişler ile örülen Örgü Boyun Fuları diğer adı ile Boyun atkısı çok tercih ediliyor.

Birde son yıllarda Kovboy Şalı diye bilinen Üçgen şeklinde Tığ veya Örgü iğnesi ile örülen Şallar çok Moda. Özellikle daha Spor giyinenler için Boyuna ve omuzlara salınan bu şal örneğine buradan bakabilirsiniz.

Örgü başlangıçlarında Lastik örgüsü veya Örneğin tamamı olarak örebileceğiniz Cilveli Örnek modelini de geçenlerde sizler için paylaştım. Türkçe Videolu anlatımı olan Örneğin Videolu anlatımına buradan ulaşabilirsiniz.

Örgü iğnesi yerine Tığla Şal Örmek isterseniz burada bulunan basit ve kolay Tığ işi Şal Örneğine Resimli anlatımlı olarak bakabilirsiniz.

This video shows the process of knitting pattern “French gum” or “Snake” spokes. Pattern for LICs, scarves, fashion is now eastern turbans and turbans. Easy to knit, and the result is a beautiful relief of the canvas
Videolu Anlatımlı Yılan Örneği

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Comments on VİDEOLU ANLATIMLI YILAN ÖRGÜ MODELİ

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*