YUVARLAK MOTİFLİ ÇOK AMAÇLI DANTEL TARİFİ

yuvarlak-motifli-cok-amali-dantel-tarifi
yuvarlak-motifli-cok-amali-dantel-tarifi

Yuvarlak Motiflerin birbirine eklenerek yapılan Sehpa Örtüsü,Masa Örtüsü Dantel,Vitrin ve Salon takımı gibi Çok Amaçlı Danteller olarak kullanabilir burada videosunu yapılışını izleyerek öğrenebilirsiniz.

Bu Model ile bilgilere geçmeden farklı örneği ile önceden yayınlanan Motifli Salon Takımı Dantel tarifi için Vitrin ve Salon takımı modelleri için güzel bir örneğimiz daha var.

vitrin-salon-danteli-yuvarlak-motifli
vitrin-salon-danteli-yuvarlak-motifli

Çeyizlik Oda Takımları için Değişik Yuvarlak Motifi ile çok güzel görünen bu Dantel Modeli yapımın da 22 numara Tığ,6 katlı 60 numara Ören bayan Merserize Dantel ipleri kullanılıyor.

Yuvarlak Motiflerin tam ortasında başlama noktasında Serum halkası kullanılmıştır. Elinde hazır Halka olmayanlar 12 zincir ile yuva oluşturup motif ortasına halkasız aynı şekilde yapabilirsiniz.

Dantel Yapım videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. İNCİLİ PİPET OYASI TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*