Menü Kapat

basak-orguden-yumusak-2-10-yas-arasi-bere

YUMUŞAK VE KOLAY BAŞAK MODELLİ 2-10 YAŞ BERE YAPIMIŞiş Örgüler de Başak Modelli Yumuşak 2 yaşından 10 Çocuklara kadar olabilecek Kolay Şiş Bere Tarifi.Kartopu ipinden 1 yumak kadar ip yeterli oluyor.

Bereye Alt kısımdan Lastik Örgüsü ile başlıyoruz.Kartopu Baby One ip- 3 numara misialı şiş-yardımcı tığ-ip,iğe-makas-popon.

Model 6 sırada tamamlanıyor her 6 sırada bir Tekrar kuruluyor.109 İlmek ile başlanan Lastik ve örneğin yapılışı ile tepeden büzülerek bitirilen Peluş Başaklı Bere 2-3 yaş Bebekler den 8-10 yaş çocuklara kadar rahat olur.

2-10-yasa-kadar-basak-model-bere-orme
2-10-yasa-kadar-basak-model-bere-orme

Buğday Başağı ve Yalancı Başak Örgü modelleri gibi farklı isimleri olan modeli Lif ipinden Bebek Örgüleri yapılırsa inanın çok yumuşa ve güzel olacaktır.

SÖKMELİ SELANİK DİKİŞSİZ TORBA BERE YAPILIŞI

Sökmeli Selanik Torba Bere Tarifinde de modelin yapılışı 2 Misinalı şiş ile gösteriliyor.Dikişsiz Torba Şapka Modeli Videolu yapılışı.

2-10 yaş çocuklara kadar olan bu Bereyi 3 numara değil de 3,5 numara ile ördüğünüz de Gençlere ve Ergen yaştaki çocuklara 4 numara şiş ile ördüğünüz de Yetişkin Bayan Beresi için yapabilirsiniz.

1 Comment

  1. Geri bildirim: KESE ŞEKLİN DE GÜLLÜ DALLI KULLANMAYA KIYAMAYACAĞINIZ LİF YAPILIŞI | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir