Örgü Modelleri KESE ŞEKLİN DE GÜLLÜ DALLI KULLANMAYA KIYAMAYACAĞINIZ LİF YAPILIŞI

KESE ŞEKLİN DE GÜLLÜ DALLI KULLANMAYA KIYAMAYACAĞINIZ LİF YAPILIŞI

1373
Kullanmaya-kiyamayacaginiz-kirmizi-gullu-kese-lif-modeli
Kullanmaya-kiyamayacaginiz-kirmizi-gullu-kese-lif-modeli

Tomurcuk ve Açmış 3 Boyutlu Güllü Kese Lif Modelini Kullanmaya kıyamayacaksınız. 3D Örgü Saplı Tomurcuk güller ve Açmış Kırmızı Gülle Tığ Örgüden Krem renkli Kese Lif Modeli yapımı.

Güllü dallı Lif Modelinin Takımı yapıldığı zaman onların da videosunu bu sayfada görebileceksiniz.Uzun,Yuvarlak ve Kare Güllü Dallı Lifler ile Şahane Çeyizlik Takım Lif Tasarımları olur.

kese-gullu-3-boyutlu-lif
kese-gullu-3-boyutlu-lif

5 numara Tığ Krem-Kırmızı ve Yeşil Renklerden yapılan Lif Modeli iki parça yapıldıktan sonra Kenar oyası ile birleştiriliyor.Daha sonra Dallı Güller ile bezeniyor.

YUMUŞAK VE KOLAY BAŞAK MODELLİ 2-10 YAŞ BERE YAPIMI

Başak Model Yumuşak Bere Tarifi de biraz önce 2-10 yaşa arası Çocuklar için nasıl Bere Yapılır? Model anlatımı Yetişkinler için de sayıları ile sayfamız da sundum.

bordo-tig-guller-lif-susleri
bordo-tig-guller-lif-susleri

İlk önce Yıldız Çiçek Tekniği ile Lifin kendisini oluşturan iki parçayı Kese şeklinde yapın ve birleştirin.Bunun için 13 fıstık zinciri ile başlanıyor.

KAPKEK LİF MODELİ VEYA CUPCAKE MUTFAK EL BEZİ VİDEOLU YAPIMI

Kapkek Lif ve El Bezi Modeli için de gördüğünüz çok ama çok şirin Örgü çalışması Cüpcake Mutfak El Bezi yapılışı da sizler için.

acmis-ve-tomurcuk-gullu-krem-kese-lif-modeli
acmis-ve-tomurcuk-gullu-krem-kese-lif-modeli

13 Fıstık zinciri ile başlayınca büyüklük bu kadar oluyor.Ama bunu Örgü Sıcak Su Kesesi ya da da ha büyük Kese Ovunma Bezi için 20-30 fıstık ile başlanırsa çok daha büyük olur.

ceyizlik-2019-kese-sabun-lifi
ceyizlik-2019-kese-sabun-lifi

Şöyle bir şeyde harika olur.Fıstık örneği ya da farklı örnekler ile yaptığınız Bebek Battaniye üzerine köşelere 4 tane ortaya 1 tane Dallı Güller çok hoş olabilir.Güllü Dallı Bebek Battaniyesi Modeli için ben çok yakıştırdım.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz