cicekler-sarmas-dolas-lif-modeli

ÇİÇEKLER SARMAŞ DOLAŞ BANYO LİF TASARIMI YAPIM AŞAMASI


El İşleri, Örgü Videoları, Tığ İşi

Lif Modelinin tamamı Yaprak ve Çiçeklerden oluşuyor.Kullanışlı Banyo Lifinin adı Çiçekler Sarmaş Dolaş Sabun Bezi Lif Modeli.Tarifi Emine hanımdan detaylı görelim.

Yapımı ortada Tam Çiçek Motifi kenarların da 5 tane yarım çiçek motifleri ve yapraklardan oluşuyor.Ortaya konumlanan Çiçek yapılıp Çevresindeki 1 sıra Yeşil yapraklar yapılırken Yarım Çiçeklerin eklenmesine geçiliyor.

sarmas-dolas-cicekler-lifi
sarmas-dolas-cicekler-lifi

Büyük ortadaki motif 5 yapraklı çevresindekiler 3 yapraklı yapılıyor.Yeni Tasarım Çiçek Lif modeli Boyut olarak normal büyüklükte.

KESE ŞEKLİN DE GÜLLÜ DALLI KULLANMAYA KIYAMAYACAĞINIZ LİF YAPILIŞI

3-4 Gün önce çok beğendiğim bu Kese Güllü Dallı Lif Modelinin yapılışını sayfam da paylaştım.Detaylar ve yapım aşamaları için resme tıklayın.

puslu-ccicekler-lif-ypimi
puslu-ccicekler-lif-ypimi

6 numara Tığ 3 tane renk Lif örme ipleri ile ilk olarak ortada olan çiçekten başlanıyor.Puslu Çiçekler Lif Modelini farlı renkler ve 7 numara Tığ ile bir tık daha büyük yapabilirsiniz.

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir