kapkek-mutfak-el-bezi-ve-lif-modeli-yapilisi

KAPKEK LİF MODELİ VEYA CUPCAKE MUTFAK EL BEZİ VİDEOLU YAPIMI


El İşleri, Örgü Videoları, Tığ İşi

Kapkek Yuvarlak Çok Şirin Lif Modeli ama Benim önerim Cupcake Sabun Lifi Modelini Mutfak El bezi ve Mutfak ta Çeşitli amaçlar için Tarifi sizler için paylaşıyorum.

Mutfak ya da Banyo Lif Modeli ne isterseniz onu yapacağınız Dilimli Kapkek Lif modeli çok sevimli görünüyor.

Suzan Ayin Lif Modelleri içinden seçilerek bizlere Suzan hanım tarafından Suzanın Elişi Dünyası Kanalın da öğretilmekte.Çok Teşekkür ederiz.

cupcake-lif-modeli-orgu-el-bezi
cupcake-lif-modeli-orgu-el-bezi

Kapkek Yuvarlak Lif modeli her biri Kek şeklin de olduğundan buna direk Renkli Kekler Lif modeli bile diyebiliriz.Ancak iyi tarafı eliniz de çok az kalan Lif ipleri ile ortaya çok Sevimli bir Model çıkarılması.

KUŞ TÜYÜNDEN ÇEYİZLERE EN YENİ LİF TASARIMLARI VE YAPILIŞI

Kuş Tüyü Lif Modeli çalışması da çok taze 30 dk önce yapılışını sayfam da sundum.Bu güzel Çeyizlik Lif Modelleri ve El bezleri gibi daha bir çok Örnek,Model ve Tarifleri sitemiz de görebilirsiniz.

kapkek-lif-modeli
kapkek-lif-modeli

Dilim,dilim hazırlanıp sonra aralar dan Tekli Fıstık yapılarak birleştiriliyor.Kenar oyası yapılmayan Life kenarlara Kek üzerin de Kiraz varmış görüntüsü için Kırmızı Kiraz Ponponlar yapılıyor.

mutfak-el-bezi-cupcake-kapkek-lif
mutfak-el-bezi-cupcake-kapkek-lif

Videoda Suzan hanımın gösterdiği 3 Boyutlu Cupcake Lif modeli yapıldıktan sonra onu da Bu Lif modeli ile aynı sayfa da görebileceksiniz.

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 thoughts to “KAPKEK LİF MODELİ VEYA CUPCAKE MUTFAK EL BEZİ VİDEOLU YAPIMI”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir