YENİ TASARIM FISTIKLI LİF MODELİ TARİFİ

yeni-tasarim-renkli-fistikli-lif-modeli
yeni-tasarim-renkli-fistikli-lif-modeli

Pıtırcıklı ve Fıstıklı Yeni Tasarım Lif Modeli Rengarenk örneği ve Yeni Sabun lifi modeli ile Videolu anlatımını sitemiz de görebilirsiniz.

Sibel hanımın kendi Yeni Hamam Lifi Tasarımı olan Çeyizlik Yeni Modeller arayan hanımlara önereceğim oldukça dikkat çekici ve güzel bir model olmuş.

2018-yeni-lif-tasarimi-orguler
2018-yeni-lif-tasarimi-orguler

Model 2 lİ trabzanlar, Zincir ve Fıstıklardan oluşan modeli Bebek Battaniyeleri için de kullanabilirsiniz. Tek renkli model olarak nasıl göründüğüne de Resimlerden bakabilir nasıl yapacağınıza kendiniz görerek karar verebilirsiniz.

Ebruli iple yapılan model kendini azla göstermemiş tek ren ya da her sırada tek renkli olduğunda harika olmuş. Son yazım da Taşlı Boncuklu Örgü modelini yayınlamıştım,merak edenler buyursunlar buradan bakabilirsiniz.

Yeni Lif Tasarımı Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. YENİ YUVARLAK FISTIKLI KATLI LİF MODELİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*