YENİ YUVARLAK FISTIKLI KATLI LİF MODELİ

yeni-yuvarlak-fistikli-katli-lif-modeli
yeni-yuvarlak-fistikli-katli-lif-modeli

Geçen Gün Kare olan modelini yayınladığım Bugün Yuvarlak Fıstıklı Katlı Lif Modelini sizlere videolu açıklamalı sunduğum modelleri isterseniz Takım olarak örebilirsiniz.

Kare olan için Yeni Tasarım Fıstıklı Lif Modeli adı ile bu sayfada önceden yayınladım.Aynı bu model için de her renkten 1 sıra yapılarak renk tekrarlanmış.

katli-yuvarlak-fistikli-yeni-lif-tarifi
katli-yuvarlak-fistikli-yeni-lif-tarifi

Takım lif yapmak isteyenler Kare olan modeline de bakıp ikisini aynı renkler ile yapabilirler. Ortadan başlana lifi yapmak için her zaman ki gibi 6 zincir ile bir Yuva yapılır.

Lif ipi olmayanlar Patik ipi ile de yapabilir.Çok kalın olmayan Orta kalınlıklar da İpler ile daha dolgun fıstıklar yapabilir ince ipler ile de Fıstık sayısını 4′ lü yapmak yerine 5’li ya da 6’lı Fıstıklar ile yapabilirsiniz.

Yuvarlak Lif Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*