Menü Kapat

en-guzel-ajurlu-kabarik-midye-orgu-deseni

YELEKLERE BATTANİYELERE VE ŞALLARA UYGUN AJURLU DESENGörünce bayıldım.Tam artık “Yeter Dinleneyim biraz” dediğim anda Bana göre En Güzel Ajurlu Kabarık Şiş Modeli olan bu Örgü Motifini görünce Sizler ile de Paylaşmak istedim. Umarım  Sizler de Sevdikleriniz ile Paylaşırsınız.

Zaten bu örneğin çok benzeri bir Modelim daha var. Adı Örgü Ajurlu Kabarık Midye Tarifi. Bu iki örgünün arasında ki benzerlik Midye ve İstiridye Örgü diyede bilinen Örnekler.

kabarik-midye-desenli-orgu-modeli
kabarik-midye-desenli-orgu-modeli

Bu üste bahsettiğim model de Ajurlu tek sıra ara örgü gibi kullanılmış.Sıralı Midye Örgü diyebiliriz. Bugün şimdiki bu sayfada izleyeceğimiz Örgü Videosunda Ters V ajurlar yapılıyor.

Hemen siz de Benim gibi alın elinize şişi Sevdiklerinize ya da kendiniz için Bu Örnek ile şöyle harika bir Bayan Yeleği örün. enim için çok zor.Çünkü ben bu güze örnekleri ve Örgü Desen Tariflerini sizler için yayınlıyorum.

Böyle çok yumuşak Angora gibi ipler alın 3D Örgü Midye Modeli ile Bebek Battaniyeleri ne kadar güzel olur değil mi?

Örneğin motifleri 8+2 ilmekten ve 6 sıradan oluşuyor. Örnek için Tavsiye edilen şiş numarası 2,5 numara.Ama Eliniz de olan iplere göre Şiş kullanırsınız.

1 Comment

  1. Geri bildirim: TÜLBENTLERE ÇİÇEKLİ SERUM HALKALI GÜZEL OYA | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir