cicek-oyasinda-tulbent-modeli-serum-halkali


TÜLBENTLERE ÇİÇEKLİ SERUM HALKALI GÜZEL OYA

El İşleri, Örgü Videoları, Tığ İşi, Yazma,Yemeni

Tülbentlere Çiçekli Serum Halkalı Basit ama güzel Oya örneği ile Oya Tarifi-Çiçeğinin Sıralı Oya ile yapıldığı Kibar görünümlü bu Oya Yazma Oyası da olur.Havlu Oyası olarak ta olabilir.

Örnek Tarifinden öne Sabah Nazarca.com sitemi ziyaret edeceklere Gece güzel modeller paylaştım.İstedim ki sabah baktığınızda Şiş modeli ile Ajurlu Desen çalışmasını da görün.

Tulbentlere-cicekli-serum-halkali-basit-guzel-oya
Tulbentlere-cicekli-serum-halkali-basit-guzel-oya

Kulak Ense Kapatan Siperli Bebek Bere modeli tarifini de Minik bebekleri sıcak tutmak anneleri mutlu etmek için sunduğum Şişle Siperli Şapka yapımı da burada.

Tunus Ajurlu Çocuk Hırka yapımını da 2-3 yaş Kapşonlu Tunus Bebek Hırka modelini sizlere sundum.Elinize Tunus Tığı ve ipi alın son ilmeğine son zincirine kadar yapılışını öğrenin.

Fuşya Pembe Yazmaya işlenmiş yine çok şık Yazma Örneği ile işlenen Oya Modeli için Örümcek Asması Oya modelini de görebilirsiniz.

21 numara Tığ-Serum Oya Halkaları-3 Renk Oya ipi ile Alt çimin oyasında başlayan model Sıralı Çiçek Oyası ile bitiriliyor.

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir