Örgü Modelleri Bebek Örgüleri ÇOCUKLARA TUNUS ÖRGÜDE AJURLU HIRKA ÖRME

ÇOCUKLARA TUNUS ÖRGÜDE AJURLU HIRKA ÖRME

2157
2-3-yasa-tunus-ajurlu-cocuk-hirka-orme
2-3-yasa-tunus-ajurlu-cocuk-hirka-orme

Kapüşonlu 2-3 Yaş Tunus Çocuk Hırkası Tarifi-Kız ve Erke çocuklarına uyan Tunus Örgü işi Kolay ve keyifli örülen Kapşonlu Hırka yapımı.

Hırkadan önce Kendine Patik örmek için Model arayışına Giren Arkadaşlara Yuvarlak Motifle Başlayan Mavi Kadın Patik modelini göstermek isterim.

2 Renkli Bebek Motifi ile de Bebeklere Kış Örgüsü örebilir kolay ve şirin bir örneğin tarifini de buradan görebilirsiniz.

tunus-cocuk-hirkasi-tarifleri-videolu
tunus-cocuk-hirkasi-tarifleri-videolu

2 Yaş Çocuk Hırka Beden Ölçü Tablosu: Genişlik 23 cm-Yakadan eteğe kadar uzunluk 35 cm- Kol uzunluk 36 cm.Kızlara yapılan model Kol altından örnek kuruluyor.

Mavi Tunus Erkek Çocuk Hırkada örnek beden ortasından başlanmış.Siz hangisi beğenirseniz örnek kurulumunu o şekilde de yapabilirsiniz.

kapsonlu-tunus-guzel-cocuk-hirkalar
kapsonlu-tunus-guzel-cocuk-hirkalar

İp Himalaya Koton ip-3,5 numara Tunus Tığ-5 Tane Düğme.Model bu iple 3,5 yumak ip kullanılmış.Bebe Yününden 3 yumak ip gidiyor.

2-3 Yaş Tunus Şapkalı Hırka için burada başka bir Tunus Örneği ile kurulan bir Hırka anlatımı daha var.  1 Yaşa Tunus Yelek modeli için de çok beğenilen Tunus Bebek Yeleği çalışması da burada.

kendinden-sapkali-tunus-hirkalar
kendinden-sapkali-tunus-hirkalar

Tunus Hırka Tarifi için ata bulunan Detaylı Çocuk örme Ceket yapım videosunu izleyebilirsiniz. Kolay gelsin.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz