YAPRAKLI İNCİLİ TEK SIRA TIĞ OYASI

incili-3-yaprakli-tig-oyasi
incili-3-yaprakli-tig-oyasi

Yapraklı Çiçekli İncili Tığ Oyası Modeli anlatımlı ve Videolu olmakla beraber çok ama çok kolay kibar ve tek renkli modeli ile sizler için.

Çiçek Boncuk Oyası Tülbent kenarı tığ battı yapıldıktan sonra 1 sırada bitiriliyor. Yazmanızın ucundan ilk kutuya batarak ipi sık iğne ile sabitleyip kapatıyoruz.

3-yaprakli-cicek-tig-oyasi
3-yaprakli-cicek-tig-oyasi

1 zincir 1 örümcek tığa 2 defa ip dola 3. kutuya bat 3 defada çıkılan trabzan yapın 1 zincir çekip trabzanın içini uzatılarak yapılan toplam 9 tane ilmek yapıyor kapatıyor ve 1 inci boncuk alıp kapatıyoruz.

3 zincir çek 2 defa ip dola boncuğun dibine bat 3 lü trabzan yapın.Detaylar gösteriliyor ancak ben de bir aşamaya kadar anlatmaya alıştım.

Klasik ama vazgeçilmez Çiçekli Oyalar için az önceki yayına aldığımız Karanfil Tığ Oyası modeli de nasıl yapılır? burada gösteriliyor.

3 Yapraklı İncili Oyanın videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÜSTÜ YILDIZ ÇİÇEKLİ HAVLU MODELİNİN TAM TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*