VİDEOLU TIĞ İŞİ ÖRGÜ PANÇO ÖRNEK ANLATIMI
orme-cicekli-tig-isi-panco-ornegi

VİDEOLU TIĞ İŞİ ÖRGÜ PANÇO ÖRNEK ANLATIMITığla nasıl Örgü Kız Çocuk Pançosu Örülür? burada Damla Hobi kanalının bizler ile paylaştığı Pnço Örme Videosunu

kizlar-icin-orgu-panco-nasil-orulur
kizlar-icin-orgu-panco-nasil-orulur

izleyerek Videolu anlatımlı olarak öğrenebilirsiniz.

Örme Panço Örnekleri arasından seçilen Basit ama şık Panço Modelini Tığ ile el işleri örmeye yeni başlayan hanımlarda örebilecek kadar kolay ve detaylı olarak Türkçe videolu olarak anlatılmış.

Daha öne size Motiflerin birleşimi ile yapılan Örgü Panço Modelleri paylaşmıştım. Örgücü uzman hanımlar o modeller arasından bakıp örnek çıkararak aynısını öre bilirler.

Hem Tığ hem Örgü şişleri ile Panço Örmek için burada göreceğiniz Anlatımlı Panço örneğine de bakabilirsiniz.

Daha ince iple örülen Bereli Panço Modeli isteyenlere de burada bulunan Resimli anlatımlı Örgü Panço modeline2015-orgu-panco-ornegi bakmalarını öneririm.

Örgü Pelerin giymeyi çok seven süslü Kız çocukları için Hırka,Yelek,Kazak ve diğer örgülere El işleri yazan menüden bakabilirsiniz.

Onlarca Örgü Yelek Örneklerinin bir arada olduğu Yelek Modelleri sayfamıza Yelek Örmek isteyenler için Kışlık Örgü Yeleklere bakabilirsiniz. Çocuk Yelekleri ve Bebek Yelekleri için Örneklerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz.

orme-cicekli-tig-isi-panco-ornegi
orme-cicekli-tig-isi-panco-ornegi

Örgü Panço Nasıl Örülür Videolu Anlatım-Damla Hobi Kanalı

This Post Has 2 Comments

Bir cevap yazın