Örgü Modelleri TIĞ İŞİ ÖRGÜ PÜSKÜLLÜ BAYAN PANÇO YAPILIŞI VİDEOLU

TIĞ İŞİ ÖRGÜ PÜSKÜLLÜ BAYAN PANÇO YAPILIŞI VİDEOLU

1215
tig-isi-ponponlu-panco-nasil-orulur-anlatimli-videolu
tig-isi-ponponlu-panco-nasil-orulur-anlatimli-videolu

Tığla Örülen Örgü Panço Nasıl Yapılır? Videolu anlatımlı Tığ İşi Püsküllü Bayan Panço Yapılışı öğrenmek isteyen hanımlara isterlerse Örgü Pelerin ya da Panço olarak kullanacakları çok kolay Örme Panço Yapımı.

Püskülleri renkli Beyaz örgü ipi ile örülen Pançoyu Çocuklar için örmeyi düşünüyorsanız Trabzan ve zincir sayılarını ona göre yapmanız gerekiyor. Eğer farklı Örgü Pançolar da görmek isterseniz sizlere Bebekler İçin Örgü Pançolar,Çocuklar İçin Panço Örnekleri ve Bayan Panço Modelleri tavsiye edebilirim.

Dış Giyim Örgü Modelleri arasında en tercih edilen Bayan Örgü Hırkalar,Örgü Şallar ve Örgü Pançolar ile bir çok örneği sitede ilgili bölümlerde de görebilirsiniz.

İlk olarak madem Şallar an bahsettik sizinle son paylaştıklarım dan olan Örgü Burgu Halkalı Şal Modeline bakabilirsiniz.

tig-isi-ponponlu-panco-nasil-orulur-anlatimli-videolu
tig-isi-ponponlu-panco-nasil-orulur-anlatimli-videolu

Çocuklar için Örgü Panço Örneği olan bu çalışma da Tığ işi Mor Panço modeli görebilirsiniz. Daha küçük Kızlar için Örgü Bereli Panço takımın nasıl örüldüğünü buradan Videolu açıklamalı olarak görmeniz mümkün.

Tam 204 tane Bayan Örgüleri olan bu sayfada da istediğiniz boyutlarda ve modeller de Örgü Pançolar bulunuyor.

Cómo tejer un poncho a crochet en todos los talles
Örgü Panço Yapılışı Video 1

2.Part

3.Part

How to knit a poncho crochet in all-Wie man einen Poncho häkeln in alle stricken-Hvordan at strikke en poncho hæklet i alle-Hoe maak je een poncho haken in alle breien-Comment tricoter un crochet poncho dans tous les

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz