Menü Kapat

VİDEOLU ANLATIMLI ASKILI ÖRGÜ BEBEK ELBİSESİYaz geliyor ve ben sizlere Yazlık Örgü Modelleri sunmaya çalışıyorum. Örgü Askılı Bebek Elbisesi örmek isteyenler için Güzel bir Bebek Elbisesi modeli ve örneği Videolu anlatımlı.

Trabzan ile örülen şık Bebek elbisesi modeli ile bebeğinize güzel bir elbise örebilirsiniz.

Video yabancı fakat anlatım ve örneği gösterişi güzel.

Eğer bebek için değil de Çocuk için Örgü elbise örmek isterseniz zincir sayısını kızınızın ölçülerine göre artırır ya da azaltırsınız.

Tığla örülen Bebek elbiseleri dışında Örgü Şişleri ile Çocuk Elbise Modellerini sizler için bazıları resimli açıklamalı bazı modelleri Videolu olarak paylaşıyorum.

Bunlardan size bir kaç model göstermek istiyorum.

Burada göreeğiniz Pembe Tül ve Örgü Çocuk elbise modeli beğeneceğinizi düşündüğüm modeller den.

Videolu Örgü Şişleri ile Örülen Sarı beyaz Örme Kız Elbise modeli çok kullanışlı. Doğru ip seçimi ile mevsimlik Örgü kız Elbisesi olmak üzere örebilirsiniz.

Benim en beğendiğim Tığla Örülen Bebek Elbiselerin den olan Turuncu ve Beyaz renkler ile örülen bu elbise Resimli anlatımlı. Usta sınıfı örgücü hanımlar modeli çıkarabilir diye düşünüyorum.

1-2 yaşlarında ki kız bebekler için örülen bu Elbise yandan bağcıklı Yeşil ve oldukça şirin bir Örgüden Elbise.

Yabancı örgü Videoları istemeyen hanımlar için Türkçe Örgü Elbise Videosu yardımcı olabilir. Bu videoyu Arzu hanım çekmiştir ve Elbise örneğini gayet güzel açıklamışlar.

Burada göreceğiniz Kız Çocuk Elbisesi Kumaş ve Örgü birleşimi ile örülmüş Ekose ve Tığ işi Elbise modeli oldukça güzel.

54 Tane Örgü Çocuk Elbisesi Resimleri tek sayfada istediğiniz modeli seçip örebilirsiniz. Tabi bu biraz daha usta sınıfı örgücü hanımlar için.

Resmini gördüğünüz Elbise Nasıl Videosu ile nasıl örülüyor?

Öğreneceğiniz Tığ işi Bebek elbise modelinde  düğme kullanılmış. Sizlere tavsiyem Bebekler düğmeyi ağzına alıp koparabilir onun yerine Kurdele ile şirin bir fiyonk ya da Örgü çiçek düşünebilirsiniz.

yazlik-videolu-askili-tig-isi-bebek-elbisesi
yazlik-videolu-askili-tig-isi-bebek-elbisesi

Videolu Tığ İşi Askılı Örgü Bebek Elbisesi Nasıl Örülür? İzle


Crochet Baby Dress with Crochet-Häkelarbeit-Baby-Kleid mit Crochet-Hæklet Baby Dress med hækling-Baby Dress Crochet avec crochet-Haak baby Jurk met Haak-

3 Comments

  1. Geri bildirim: VİDEOLU ÖRÜMCEK ÖRNEKLİ YAZLIK ÖRGÜ BEBEK ELBİSESİ | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir