Örgü Modelleri Bebek Örgüleri TÜRKÇE VİDEOLU ÖRGÜ TIĞ İŞİ YAZLIK YAKADAN BAŞLAMALI BEBEK ELBİSESİ

TÜRKÇE VİDEOLU ÖRGÜ TIĞ İŞİ YAZLIK YAKADAN BAŞLAMALI BEBEK ELBİSESİ

549
turkce-videolu-anlatimli-yakadan-baslamali-tig-isi-bebek-elbisesi-orme

Sizlere Bugün Yakadan başlamalı Tığla örülen Yazlık Bebek Elbisesi nasıl Örülür? Videolu Türkçe Anlatımlı Örgü Bebek Elbisesi Videosunu göstermek istiyorum.

Aynı zamanda Yakadan başlamalı Yelek ve Hırka örmek isteyenler için de kaç ilmek ile nasıl başlanır ve yakadan başlamalı bebek örgü giysisi nasıl Örülür? fikir sahibi olursunuz.

Türkçe açıklamalı Örgü Kız Bebek Elbisesinin yapılışını bizlere Arzu hanım gösteriyor. Bu arada şunu da söylemek istiyorum.

Benden sürekli Türkçe anlatılan Örnek videoları isteyen hanımlara, Arzu hanımın dışında tam detaylı ve net bir şekilde örnek anlatan çok fazla hanım yok.

İnternet’te sizlerde görüyorsunuz bir çok Türkçe Örgü videosunda sadece resim kolajlarından oluşan paylaşımlar var.

Fakat canlı,canlı örneğin nasıl örüldüğünü tam detaylı ve güzel bir şekilde anlatan gördüğüm kadarı ile çok fazla hanım yok.

Bende Arzu hanım ne zaman yeni ve güzel Türkçe Örgü Videosu paylaşırsa o videoyu bende sizlere sunuyorum.

Tığ işi Yazlık Örme Bebek Elbisesi kaç zincir ile başlanıyor ve elbiseyi örme aşamaları yine çok detaylı olarak Örgücü hanımların beğenisine sunulmuş.

Arzu hanıma bu güzel ve kaliteli paylaşımları için huzurlarınız da tekrar teşekkür etmek isterim.

Sizin çocuğunuz ya da bebeğiniz biraz daha büyükse sizde zincir sayısını ve trabzan sayısını eşit olacak şekilde artırmalısınız.

Bu arada kullanılan ip ve tığ inceliğine kalınlığına göre değişiklik gösterebilir. Arzu hanımın bizlere sunduğu Türkçe Gösterilen Örgü videoları arasından en sevilenleri şunlar.

En bilinen Örnekler ile başlayalım ve ilk olarak Türkçe Videolu İşkembe Örneği örülüşü videosuna buradan ulaşabilirsiniz.

Yıldız Yağmuru örneği yine çok güzel her şey örülen örnekler arasında ve Türkçe anlatımlı Örgü videoların dan.

Yaz geliyor ve yaz örgüleri için Örgü Örnekleri isteyenlerin en çok tercih ettiği Ajurlu örneklerden Ajurlu Badem Örneği

Petekli Örnekler arasından Arzu hamının güzel anlatımı ile Petek Örneği Türkçe örnek öğreten videolar arasında.

Şişler ile örülen Ajurlu Buğday Örneği yine yazlık ve kışlık Örgü Kıyafetler için düşünebileceğiniz güzel Ajurlu örgüler arasında.

Ajurlu Şemsiye Örneği Türkçe Örnek anlatımı örnekler arasında çok ilgi görmüş ve 2015 en çok örülen örnekler arasında bayanlar tarafından çok sevilmişti.

Yine benim çok beğendiğim ve sizlere tavsiye edebileceğim en çok Bebek ve Çocuk örgülerine yakıştırdığım Çan çiçeği örneğine bakmalısınız.

Sitenin sağ tarafında ve üstünde bulunan Örgü Videoları menülerine baktığınızda daha bir çok Örnek öğretici Videoları izleyebilirsiniz.

Şimdi gelelim Tığ işi Yazlık örgü kısa kollu yakadan başlamalı Bebek elbisesi örülüşü videosuna

turkce-videolu-anlatimli-yakadan-baslamali-tig-isi-bebek-elbisesi-orme
turkce-videolu-anlatimli-yakadan-baslamali-tig-isi-bebek-elbisesi-orme

Türkçe Videolu Örgü Tığ İşi Yazlık Kolsuz Yakadan başlanan Bebek kız elbisesi Videosu


Schritte von der Crochet Kragen Kleid-Häkelarbeitknit Baby-Kleid-Crochet Knit Baby Dress-Hæklet Strik Baby Dress-Easy Hæklet pige kjole-Crochet facile Girl Dress-Haak Knit Kleding van de baby

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz