UĞUR BÖCEKLİ HAVLU DANTELİ YAPIMI

Ugur-bocekli-dantel-havlu-kenari
Ugur-bocekli-dantel-havlu-kenari

Uğur Böceği Havlu Ucu Dantel Modeli ve Yapılışı Videolu anlatımıyla Yeni Havlu Kenarı Dantel yapılışı.Dantelli Mutfak Havluları ve Kenar Dantelli Banyo Havluları için.

Derya hanımın detaylarını kendi tasarladığı Uğur Böcekli Havlu yapımı için benzer bir Dantel Havlu modelini bulup resimlere ekledim.Ancak Tasarımın Orijinali Derya hanıma ait olan.

ugur-bocek-havlu-ucu-dantel-yapimi
ugur-bocek-havlu-ucu-dantel-yapimi

Böyle Hayvan Figürlü Havlu Kenarı Oyalar için Horozlu Havlu Danteli ve Filli Havlu Ucu Dantel Kenar modellerini önceki günlerde sizler için paylaşmıştık.

Ama en şirin Hayvanlı Havlu Kenarı modeli bana göre Tavuklu Havlu Kenarı modelidir. Sabah Yazma İğne Oyası olarak paylaştığım,ama Havlu İğne Oyası Modeli olarak ta çok yakışacağını düşündüğüm İğne Oyası Fiyonklu Keloğlan Modeli için buradan lütfen.
Uğur Böcekli Havlu Kenarı Video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. GELİN YELPAZESİ HAVLU KENARI DANTEL YAPIMI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*