GELİN YELPAZESİ HAVLU KENARI DANTEL YAPIMI

gelin-yelpazesi-dantel-havlu-kenari
gelin-yelpazesi-dantel-havlu-kenari

Tığ Örnekli Kenar Uç Dantel Modeli Gelin Yelpazesi Havlu Ucu Dantel Modeli. Videolu Havlu Dantelleri Kenar Dantel Oyalar içinden 2 Renkli Açıklamalı Çeyizlik Havlu Modeli.

Öncelikle şunu belirteyim Niçin Modeli başından anlatmamışlar hiç bir fikrim yok.Sanrım Video çok uzun olmasın diye kolay olan bölüm atlanmış.

havlu-danteli-gelin-yelpazesi
havlu-danteli-gelin-yelpazesi

Ama zaten altta yapılan işlem Üste doğru aynı şekilde 2 sıra daha ilerlediği için modeli anlamakta zorlanmazsınız. Videoyu durdurup başına resmi incelerseniz zorlanmazsınız diye düşündüm.

Dantel işlemeye çok yeni başlayan hanımlar Havlu Danteli başından net anlatılmadığı için zorlanırlar ama onlara da baştan anlatılan Uğur Böcekli Havlu Danteli yapımını buradan tıklayarak görebilirsiniz.

Havlu Ucu Oyalar için de burada ki modeli ve Menüden Havlu Kenarı Örnekleri yazan bölüme bakabilirsiniz.
Gelin Yelpazesi Havlu Danteli Video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. HALKALI NAZARLIKLI HAVLU KENARI DANTEL | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*