FİLLİ TIĞ İŞİ HAVLU KENARI ÖRGÜ DANTEL YAPILIŞI

filli-tig-oyasi-havlu-yazma-ucu-oyasi
filli-tig-oyasi-havlu-yazma-ucu-oyasi

Kumaş peçete kenarlarına ya da Havlu Kenarı Örneği olarak çok yakışacak farklı Havlu Kenarı Dantel Örnekleri isteyen hanımlara oldukça şirin olan Filli Havlu Kenarı Yapılışını videosunu izleyebilirsiniz.

2016 Havlu Kenarı modelleri içinde Hayvanlı Kenar örnekleri ve Çiçekli,Meyveli Havlu kenarları çok bulunuyor.

Videolu Kenar Örgü Dantel modelleri arasından sizlere bir kaç tane çok güzel Havlu kenarı danteller göstermek istiyorum.

filli-yazma-kenari-havlu-ucu-oyasi
filli-yazma-kenari-havlu-ucu-oyasi

Kurdeleli Havlu kenarları hem örnek içinde ham bazı Havlu içinde yapıla Dantel Sepet gibi modellerde süslemek için çok güzel oluyor.Burada göreceğiniz Havlu Kenarları içinde aradığınız güzel Havluları bulabilirsiniz.

Dantel Havlu kenarları için Organze Tül ile yapılan Çiçek Nakışlı Havlular inanılmaz güzel oluyor.

Ama Nakışlı Havlular günlük kullanmak isteyenlerin tercih edeceği modellerden değil.Çeyizlik Havlu Kenarları,Hediyelik işlemeli havluları bu şekilde tercih edebilirsiniz.

Filli Havlu kenarı olur da Tavuklu Havlu kenarı olmaz mı :) bakın ne kadar güzel ve şirin bir örneğe buradan ulaşabilirsiniz.

lace or edge of Elephants-Spitze oder Kante der Elefanten-blonder eller kanten af elefanter-

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÖRGÜ KALP DESENLİ KENAR ÖRNEĞİ VİDEOLU YAPIMI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*