Örgü Modelleri ÜÇLÜ BURGU ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

ÜÇLÜ BURGU ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

683
uclu-burgular-orgu-modeli
uclu-burgular-orgu-modeli

Üçlü Büyük Burgular Örgü Modeli-Üçlü Burgular Örneği Şiş İşi Şal ve Yelekler için çok kullanılan bu modelden Anne Yelekleri,Gelin Yelekleri ve Örgü Hırkalar yapılıyor.

Burgulu Örgü Modelleri Örgü Şapkalarda,Örgüden Ceketler,Atkılar ve Erkek Hırkaları için örnek arayanlara tavsiye ederim.

18 ve Katları ile örülen Üçlü Burgulu Örgü Modeli Burguları arasında Ara örgü modeli olarak kullanılan model çok güzel.İsteyenler ara örneği de 2 sıra örebilirler.

Sevgi hanım her zaman olduğunu gibi çok anlaşılır örgü tarifi videosu ile bu örneği örmek isteyenlere çok kolay ve anlaşılır şekilde anlatmış.

Büyükler için Yelek Örnekleri olarak benden Yeni Şiş İşi Yetişkin Yelek Örnekleri isteyen hanımlara bu örnek ile yapılan Giysi modellerini göstermek istiyorum,tabi bulabilirsem.

Nette 3’lü Burgular Örgü Modeli ya da Üçlü Burgulu Örgüler yazdığınızda bir çok değişik örnek görebileceğiniz için tekrar bu örneği bulmak istiyorsanız Lütfen “Üçlü Burgular Örneği Nazarca “yazarak arama yapınız.

Geçenlerde Sevgi hanım bizlere Çiçekli Renkli Örgüler adında Bebek örgüleri ve Örgülerde Şerit ara örgü modeli olarak ta kullanılan bu modele de buradan bakabilirsiniz.

Tığ Örgüsü Örnekler içinden de sizlere en son Yeni Tığ İşi Örgü Modelleri göstereceğim.Bu örgülerden en ilgi çekici olanları Penye İplerden Örülen Sepetler.

Yakadan Boyundan Başlanan Tığla Örülen Bebek Yelek Örneği olan Çiçek Motifli Bebek Yeleği Tığ işi Bebek Yelekleri için iyi ve kolay bir Yelek.

Örgüden Tığ Benek Battaniyeleri arasında sevilen Battaniye örneği Buğday Başakları Örneği nasıl yapılır? Türkçe videolu örnek anlatımı ile Tığ işinde yeni olan Anneler de bu örnek ile Bebek Battaniyesi örebilirler.

uclu-burgular-orgu-modeli
uclu-burgular-orgu-modeli

Üçlü Büyük Burgular Örgü Modeli

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz