Menü Kapat

renkli-cicekli-sirin-orgu-modeli

ÇİÇEKLİ RENKLİ ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU AÇIKLAMALIRenkli Çiçekler Örgü ModeliÇiçekli Renkli şiş işi Örgü Modeli olan Sevgi hanımdan bizler İçimizi ısıtan şirin ve sevimli bebek örgü modelleri için çok uygun Türkçe videolu örnek.

Örgü Robalı Bebek Yelek modeli üzerinde Çiçekli Renkli örgü ile yapılmış çok şirin bir modeli gördüm.

Robalı Yelek örneğinde Roba da ve Yelek modelinin etek kısmında lastik örgü üstünde 1 sıra çiçekli örnek kullanılmıştı.

Örgü arasındaki Renkli Çiçekler örgü desenini isterseniz daha sık veya daha aralıklı örebilirsiniz. Bebek Battaniyesi Çiçekli örgüleri seviyorsanız Şiş işi Çiçekli örgü battaniye güzel olur.

Ayrıca Robalı Yelek Modellerini süslemek için Roba kısmında Kurdele Nakışı Çiçekler örgü süsü Aplike gibi çok kullanılıyor.

Size belki bu Akşam belki yarın Tığ İşi Çiçekli Örgü Bebek Yeleği paylaşacağım.Yelek resimli açıklamalı ve Yakadan başlanan çok kolay Tığla örülen Yelek Modeli olacak.

Tığ işleri örgü modelleri için sizlere çok güzel örnekler sunuyorum bunlardan biri de Buğday Başakları Örgü Tığ işi Örneği.Az önce yayınladığım Tığ Örgülerde çok kullanışlı bir Örnek.

Yeni Örgüler ve Eski Örgü Modelleri örnek istekleri için bana Facebook sayfamdan ulaşabilirsiniz. Kendi ördüğünüz Modelleri de bana yollarsanız severek yayınlarım

cicekli-renkli-sis-isi-orgu-modeli
cicekli-renkli-sis-isi-orgu-modeli

Çiçekli Renkli Örgü Modeli

2 Comments

  1. Geri bildirim: ÜÇLÜ BURGU ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

  2. Geri bildirim: TIĞ İŞİ ROBALI ÇİÇEK MOTİFLİ BEBEK YELEK YAPILIŞI | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir