TUNUS İŞİ DİKİŞSİZ KELEBEKLİ BAYAN PATİK ANLATIMI

dikissiz-kelebekli-tunus-bayan-patik
dikissiz-kelebekli-tunus-bayan-patik

Üzerinde Harika bir Mor Kelebek deseni Olan Tunus İşi Örgü ile Dikişsiz Kelebek Desenli Bayan Patik yapılışı Videolu ve Anlatımlı olarak Tam Açıklamalı Baştan Sona Öğretilen Videosu ile izleyebilirsiniz.

Kelebek desenine bayıldım doğrusu.Patik örmeyi düşünmeyen hanımlar dahi Bu Tunus Kelebek desenini öğrenebilir Bebek Yelekleri,Kelebek Motifli Tunus Bebek Battaniyeleri gibi Örgülerde kullanabilirsiniz.

kelebekli-tunus-kadin-patik-dikissiz
kelebekli-tunus-kadin-patik-dikissiz

Yeleğin önlerinde Bebek battaniyesi Tunus Modellerde aralıklı olarak Battaniye üstüne her sıra da 5 Kelebek deseni ile 25  Kelebekten oluşan harika bir Battaniye süper olur.

Bu arada geçenler de sizler ile paylaştığım Tığla Dikişsiz Bayan Patik Modeli olan 2 renkli harika bir Patik yapılışı için de buradan o modeli de görebilirsiniz.

Bayan Patik yapılışı için Tığla 30 zincir çekilerek toplam 30 ilmek elde edilerek Patik ön yukarı kısmından örülmeye başlanıyor.

Meşhur Tunus Gömlek Patiği nasıl yapılır? burada görebilir ve en çok beğenilen Tunus Kadın Patikleri arasında bulunan modelin yapılışını görebilirsiniz.
Kelebekli Dikişsiz Tunus Bayan Patik Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÖRGÜ KÜÇÜK SÜPÜRGELER TARİFİ | Nazarca.com
  2. ÇEYİZLİK TIĞ ÖRGÜLÜ İNCİLİ BAYAN PATİK TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*