DİKİŞSİZ İNCİLİ YAPRAKLI KADIN PATİĞİ AÇIKLAMALI
dikissiz-incili-yaprakli-sis-patik

DİKİŞSİZ İNCİLİ YAPRAKLI KADIN PATİĞİ AÇIKLAMALI


Dikişsiz İncili Yapraklı Şişler ile örülen Kadın Patikleri ve Çeyizlik Hediyelik Güzel Patik Modelleri ile güzel bir Bayan Patiğinin Tam Açıklamalı Tarifi.

Patiğin ön açıklamasına başlamadan önce unutmadan Suzan hanımın sıradaki Patik tarifi olarak gösterdiği Tığ İşi Çeyizlik Patik modelinin de açıklaması için buraya bakınız.

yaprakli-orguu-sisle-incili-patik-yapimi
yaprakli-orguu-sisle-incili-patik-yapimi

Patiğin Düz olarak örülen bölümlerini Haraşo olarak ta yapabileceğiniz gibi İncileri farklı şekillerde dikebilirsiniz.İncili Bantı Patik modeli için 3 numara misinalı şiş kullanılıyor.

38-39 beden Dikişsiz Patik için Patiklik iple 66 ilmek atılarak başlanır ilk 4 diş haraşo olarak örülür.Eğer “36-37 numara Ayaklara  göre 3 numara şişle patik ipiyle kaç ilmek başlamalıyım” diyenler varsa Suzan hanım şu öneride bulunmuş”56 ilmekle başlayıp yanlardan 23 ilmek haroşa olarak yine ortada 19 ilmeği anlattığım gibi patiğin yaprak modelindeki gibi örebilirsiniz

Dikişsiz Tunus Bayan Patik modeli de size önereceğim zarif Tunus Örgü Kelebek deseni ile şık bir modeldir.Ön burun kısmın da Tunus deseni ile şahane bir Kelebek motifi var.

yaprakli-patikler
yaprakli-patikler

2017 Patik Modelleri yayınladığım zaman en çok beğenilen ve sosyal ağlarda yayınlanan Tunus Gömlek Patik modelini takipçilerimden hatırlayanlar vardır.

Patikler bölümün de aradığınız bulamadığınız Bütün Bayan ve Bebek Patiklerini bulabilirsiniz.Lütfen beğenerek ve paylaşarak  destek olmayı unutmayın.Kolay gelsin Arkadaşlar
Dikişsiz İncili Yapraklı Patik Videosu

This Post Has One Comment

Bir cevap yazın