tunus baklava-desenli-kolay-battaniyeler-2

TUNUS İŞİ BAKLAVA MODELLİ KOLAY BATTANİYE ÖRME


Bebek Örgüleri, El İşleri, Örgü Videoları, Örgüler, Tığ İşi

Tunus Örgü Baklava deseni ile Kolay Tunus Bebek Battaniye Modeli ve Tunus İşi Battaniye Kenarı yapılışı ile Türkçe Videolu anlatımlı Battaniye örme aşamaları.

Renkli ilmekler anlatımı ile kanallarından izinli olarak paylaştığım bu Battaniye için 2 renk ip,Tunus işi şiş ve Pıtırcık modeli ile iç içe geçen Baklavalı Tunus Modeli tercih edilmiş.

Baklava desenleri içine Beyaz renkli Tığla yapılan Çiçekler çok yakışmış ancak Boncukları yutacak yaşta veya ayda olmayan bebekler için Boncuklu Tunus Bebek Battaniyeleri yapılır.

baklavali-pitircikli-tunus-battaniye-2

Kız Bebek Battaniyeleri için Pembe ve Beyaz renkli Tunus Baklava Örnekli Bebek Battaniye takımları için Beşik ve Pusette kullanmak için şirin Yazlık battaniyeler çok yakışır.

Erkek bebek Tunus Battaniyelerin de Patik,Hırka veya Yelekli Tunus Takımlar bu yıl çok moda.

Sayfa altına doğru baktığınızda tüm Tunus Örgü Modellerine ve yapılışı olan modellere de bakabilirsiniz. Bebek Yelek örmek için baştan sona anlatımı olan Tığ işi Kolay Bebek Yeleği Örgülere buradan şirin bebek yeleği modeline bakabilirsiniz.

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 thoughts to “TUNUS İŞİ BAKLAVA MODELLİ KOLAY BATTANİYE ÖRME”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir