TUNUS İŞİ BAKLAVA MODELLİ KOLAY BATTANİYE ÖRME

tunus baklava-desenli-kolay-battaniyeler-2
tunus baklava-desenli-kolay-battaniyeler-2

Tunus Örgü Baklava deseni ile Kolay Tunus Bebek Battaniye Modeli ve Tunus İşi Battaniye Kenarı yapılışı ile Türkçe Videolu anlatımlı Battaniye örme aşamaları.

Renkli ilmekler anlatımı ile kanallarından izinli olarak paylaştığım bu Battaniye için 2 renk ip,Tunus işi şiş ve Pıtırcık modeli ile iç içe geçen Baklavalı Tunus Modeli tercih edilmiş.

Baklava desenleri içine Beyaz renkli Tığla yapılan Çiçekler çok yakışmış ancak Boncukları yutacak yaşta veya ayda olmayan bebekler için Boncuklu Tunus Bebek Battaniyeleri yapılır.

baklavali-pitircikli-tunus-battaniye-2

Kız Bebek Battaniyeleri için Pembe ve Beyaz renkli Tunus Baklava Örnekli Bebek Battaniye takımları için Beşik ve Pusette kullanmak için şirin Yazlık battaniyeler çok yakışır.

Erkek bebek Tunus Battaniyelerin de Patik,Hırka veya Yelekli Tunus Takımlar bu yıl çok moda.

Sayfa altına doğru baktığınızda tüm Tunus Örgü Modellerine ve yapılışı olan modellere de bakabilirsiniz. Bebek Yelek örmek için baştan sona anlatımı olan Tığ işi Kolay Bebek Yeleği Örgülere buradan şirin bebek yeleği modeline bakabilirsiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. KELEBEK RÜYASI TIĞ OYASI YAPIMI | Nazarca.com
  2. FISTIKLI YARIM PAPATYA TIĞ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*