DOLGU ÇİÇEKLİ ÖRNEKLİ TIĞ İŞİ ÇOCUK YELEK

dolgu-cicekli-tig-isi-cocuk-yelek
dolgu-cicekli-tig-isi-cocuk-yelek

1-3 Yaş Çocuklara göre Örgüden Yelek Modeli-Bahar ve Yazlık Bayan Yelekleri ve Kız Çocuklara göre Kolay Dolgulu Yelek Modeli için Türkçe videolu Tığ örgü Çocuk Yeleği.

Sevda hanımın anlatımını yaptığı detaylı anlatımı ile Çocuk Yelek Yaka kesimi,Çocuk Yeleklerinde Kol Kesimi Tığ İşi Örneklerde Kol ve Yaka Kenar Oyası ile baştan sona açıklamalı Yelek yapımı.

Yeleğin modeli hem çok kolay hem çabuk yapılıyor.Bebek Yelekleri ve Anne Yelek Modelleri için de Dolgulu Çiçek Örneğini düşünebilir Kızınız ile kendiniz için Takım Anne Kız Yelekleri örebilirsiniz.

orguden-dolgu-cicek-modelli-yelek
orguden-dolgu-cicek-modelli-yelek

İp fazla gitmiyor ve örnek basit ama güzel bir örnek.İlk sıra trabzanla başlıyor aralarda kafes örgü dediğimiz örgü tekniği ile kutucuklar ve Dolgu Çiçekler ile Bebek Battaniye Örneği,Örgü Yatak Örtüsü Tığ Modelleri hatta Salon ve Oturma odaları için Örgü Örtüler yapılır.

dolgulu-cicekli-orme-cocuk-yelek
dolgulu-cicekli-orme-cocuk-yelek

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÖRGÜ BEBEK YELEKLİ EL HAVLUSU YAPILIŞI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*