ÖRGÜ BEBEK YELEKLİ EL HAVLUSU YAPILIŞI

orgu-yelekli-mutfak-havlusu
orgu-yelekli-mutfak-havlusu

Mutfak Havlusuna Bebek Yelek Yapımı-El Havlularına ya da Mutfak Havlusu üstüne Örgü minik Bebek Yeleği Yapılışı.

Ören hanım çok güzel ve değişik bir fikir olan Çeyizlik Havlu modelleri ya da Bebeği olan Annelerin Bebek Odalarında kullanabileceği Mutfak El Havlusu süsleme Tekniği.

Çeyiz için Yeni Mutfak Havlusu Modeli arayan hanımlar böyle farklı bir Örgü İncili Yelekle böyle sevimli havlular yapabilirsiniz.

havlu-ustune-orgu-bebek-yelek-yapimi
havlu-ustune-orgu-bebek-yelek-yapimi

Hatta ufak bebeği olan Anneler Yeleğin boyunu biraz daha uzun yaparlarsa Yeni Doğan Bebeklere göre Yelekler örebilirler.

Tığla Yelekli Havlu Modeli için sitedeki menüde Tığ Örgüleri yazan bölüme bakabilir ve Tığ işi Bebek Yeleği nasıl örülür? öğrenebilirler.

bebek-yelekli-orgu-havlu-kenari
bebek-yelekli-orgu-havlu-kenari

Yeni Şiş İşi Motifler için farklı ve güzel Örgü Modeli ile Örgü Gemiler Motifi nasıl yapılır? buradan Yeleklere çok yakışan bir örnek görebilirsiniz.

el-havlusuna-bebek-yelegi-orme
el-havlusuna-bebek-yelegi-orme

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÇEYİZLİK ÖRGÜ İNCİLİ MUTFAK EL HAVLUSU MODELİ YAPIMI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*