FISTIKLI YARIM PAPATYA TIĞ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

fistikli-yarim-papatya-tig-modeli-1
fistikli-yarim-papatya-tig-modeli-1

Fıstık Tığ işi Örgü örneği ile yapılan Lif Modelleri,Şallar,Battaniyeler ve çeşitli amaçlı Örgü Modeli Türkçe Videolu anlatımı ile Kolay Tığ Modelleri isteyen hanımlara.

Yarım Papatya Modeli aynı zamanda az benzer bir model ile Örgü şişleri ile de yapılan bir Örgü.Sevgi hanımın anlatımını yaptığı Fıstıklı Modelli bu örnek ile Yazlık Örme Bebek Battaniyeler için çok yakışacağını düşünüyorum.

fistikli-yarim-papatya-tig-modeli-1
fistikli-yarim-papatya-tig-modeli-1

Sevgi hanım normal tığ yerine sanırım daha rahat çalıştığı için Tunus Şiş Tığ kullanmış ancak isteyenler Normal kalın uçlu Dantel Tığları ile de yapabilirler.

Model için 3 numara tığ ve Lif İpleri kullanılmış olup model kenarları için Örgü Videoları bölümünde çeşitli Kenar Örgüleri arasından örnekler görebilirsiniz.

Son yazımda sizlere Burgulu Yaprak Örgü Motifini nasıl yapıldığını paylaştım.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*